Upravit stránku

Ideálka pro někoho, kdo upřednostňuje bydlení v přírodě, téměř na samotě, odkud se však zároveň rychle dostane do velkoměsta, když bude potřeba. 

Cena: Info u makléře

Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Tento pozemek na prodej u Hradce Králové je územním plánem určen ke stavbě rodinného domu. Jedná se o rovinatý pozemek, na němž se přímo nachází přípojka elektřiny a také kopaná studna, sloužící jako vodní zdroj. V okolí pozemku nesídlí žádní přímý sousedé, tudíž se jedná o možnost pro bydlení v naprostém klidu.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY

  Plocha
  Plocha pozemku:             1.600 m2

  Umístění
  Okolní zástavba:             Obytná

  Sítě a energie
  Místní vodní zdroj
  Elektřina 230V, 400V

Lokalita (okolí nemovitosti)

Zvíkov je opravdu malá obec, kde v roce 2001 bylo evidováno 54 obyvatel. Tento pozemek se tak nachází téměř na samotě, bez přímých sousedů. Nejbližší občanskou vybvenost naleznete v 7 km vzdálených Nechanicích, které vám dobře poslouží i jako tip na výlet s dětmi, díky místnímu zámku Hrádek u Nechanic. Velmi podstatnou výhodou z hlediska občanské vybavenosti je však to, že se obec nachází pouchý 17 km od krajkého města Hradec Králové. Máte tak klidné bydlení s velkoměstem na dosah ruky. Po 10 kilometrech je možné i napojení na dálnici D11.