Upravit stránku

Nejste spokojeni se současnými podmínkami?

Mrkněte na naši nabídku.

Provizní systém na míru

Při vysoké úspěšnosti v prodejích nemovitosti se automaticky navyšuje také výše Vaší provize. Ze základní provize 50% procent, kterou dostává každý makléř, se při splnění určitého obratu za určité období dostáváte na 60%. Cítíte se na víc? Není problém. Schopné makléře si hýčkáme a neklademe jim překážky.

Služby a zdroje kanceláře zdarma

Za žádných okolností naší kanceláři nic neplatíte. Využití služeb asistentky, kancelářských prostor, firemní databáze kontaktů, multikanálová inzerce, pravní služby - nejen to vše máte jako náš realitní makléř k dispozici. 

Pravidelná školení a team-building

Zakládáme si na garantované účovni našich služeb. Proto nenecháváme nic náhodě a všem, kdo podnikají pod našíme jménem, poskytujeme nejen pravidelná interní školení, ale hradíme i externí kurzy a školení od odborníků z celé republiky. Své know-how si vyměňujeme i na pravidelně pořádaných team-buildingových akcích, ale tam se především bavíme.

Kariérní růst

Ve své kariéře musíte někam mířit. Jelikož dobré lidi si hyčkámé jak jen to jde, poskytujeme úspěšným makléřům za využití firemních zdrojů možnost tvorby vlastního týmu a pobočky s meziprovizním systémem.

Chcete vědět více? Napište mi a sjednejme si informační schůzku.

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.