Upravit stránku
Obchodní prostory ve velice lukrativní lokalitě města Žamberk. Nemovitost se nabízí za optimální, až velmi vstřícnou cenu. Ideální pro provoz obchodní nebo výrobní činnosti.
Lubomír Doleček

Cena: 2.695.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Unikátní možnost - prodej komerčního objektu v centru Žamberka. Objekt je vhodný k téměř jakékoliv výrobní či obchodní činnosti. Momentálně je využívám jako restaurace s bowlingem. Jedná se však o montovanou stavbu, tudíž je zde možnost úprav s případným využitím k jinému účelu. Užitná plocha činí velmi štědrých 282m2. U objektu se také nachází prostorné parkoviště, ke kterému je přístup z veřejné komunikace, což je další obrovskou výhodou z hlediska obchodního využití. Objekt je vytápěn plynovým kotlem s rekuperací. Jako vodní zdroj zde slouží veřejný vodovod a odpady jsou svedeny do vřejné kanalizace. Stav objektu je velmi dobrý, mimo jiné také díky rekonstrukci, která zde proběhla v roce 2008. 

Lokalita (okolí nemovitosti)

Město Žamberk je velice oblíbenou lokalitou pro bydlení. To vysvětluje například i nízkou nabídku a vysokou poptávku po nemovitostech v tomto městě. tato skutečnost pochopitelně nahrává i obchodní činnosti v lokalitě. Konkrétně tento objekt se nachází v samém centru města, pár desítek mětrů pod náměstím, kudy projde a projede denně nespočet lidí. Město nabízí veškerou občanskou vybavenost a zároveň je i velice vyhledávaným turistickým bodem ať už z důvodů okolních přírodních nebo kulturních památek. Nemalou výhodou z hlediska obchodní činnosti je i fakt, že se jedná o tranzitní město, kterým prochází rychlostní silnice 1. třídy I/11.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku:
  799 m2

  Užitná plocha:
  282 m2

  Podlahová plocha:
  282 m2

  Plocha zastavěná:
  314 m2

  Příslušenství a vybavení

  Počet parkovacích míst:
  6

  Vybavený:
  Částečně

  Sítě a energie

  Elektřina
  230V, 400V

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Odpad:
  Veřejná kanalizace

  Plyn:
  Plynovod

  Vytápění:
  Ústřední plynové, jiné

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Montovaná

  Stav objektu:
  Velmi dobrý

  Poloha objektu:
  Samostatný

  Umístění objektu:
  Obchodní a obytná zástavba

  Celkový počet podlaží:
  1