Upravit stránku
Hodně unikátní nabídka na prodej rodinného domu, který zároveň může představovat taky dokonalou investiční příležitost. Investovat do této nemovitosti znamená koupit dvě rekonstruované a prostorné  bytové jednotky, komerční prostory rozdělené do dvou provozoven, a nakonec podkroví s možností vybudování další bytové jednotky. Při správnej uchopení může tato nemovitost generovat velmi zajímavý pasivní příjem.
Lubomír Doleček

Cena: 8.995.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Tento rodinný dům na prodej může sloužit jako velmi ojedinělé generační bydlení s prostory pro podnikání, nebo také jako investiční záměr. Tato nemovitost rozdělená do 3 nadzemních podlaží totiž nabízí v prvním podlaží komerční prostory o celkové ploše 173 m2, které se dělí na dvě odděleně přístupné provozovny. Druhé nadzemní podlaží ukrývá hned dvě bytové jednotky - jednu o dispozici 3+1 a druhou, řešenou jako mezonetový byt, o dispozici 4+1. První bytová  jednotka obsahuje prostorný obývací pokoj s krbem, dvě ložnice, kuchyň s kuchyňskou linkou a spotřebiči, koupelnu s vanou i sprchovým koutem,  WC, chodbu a technickou místnost. V již zmíněném mezonetu se nachází obývací pokoj, kuchyně, ložnice, koupelna, WC a dále schodiště, po kterém se dostanete do podkroví, které obsahuje další dvě ložnice, šatnu a koupelnu s WC. Podkroví také nabízí možnost vybudování další bytové jednotky. Co se týká stavu nemovitosti, tak v roce 2001 zde byla provedena kompletní rekonstrukce vnitřku a v roce 2011 byl nově rekonstruován mezonetový byt.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Vzhledem ke své nabídce prostor k podnikání je lokalita této nemovitosti naprosto dokonalá. Nachází se na frekventovaném místě, téměř v úplném centru okresního města Ústí nad Orlicí, jen pár kroků od náměstí. Co se týká žítí v této oblasti, Ústí nad Orlicí je z hlediska občanské vybavenosti plně vybavené. Naleznete zde vše od supermarketů a obchodního centra, přes lékařská a nemocniční zařízení, po restaurace a další společenské instituce. Hlavní dvě atraktivity tohoto města, z hlediska letních aktivit, jsou především cyklostezka údolím Tiché Orlice, táhnoucí se skrz Ústí do okolních měst, nebo také kopec s rozhlednou Andrlův chlum, tyčící se za městem. Samozřejmostí pro takové město je letní aquapark, nicméně k rekreaci u vody lze využít také 25km vzdálenou vodní nádrž, která je v letní sezóně velmi vyhledávaná. 

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku:
  562 m2

  Užitná plocha:
  392 m2

  Podlahová plocha:
  392 m2

  Plocha zastavěná:
  236 m2

  Příslušenství a vybavení

  Počet parkovacích míst:
  2

  Sítě a energie

  Elektro 230V:
  Ano

  Elektro 400V:
  Ano

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Odpad:
  Veřejná kanalizace

  Plyn:
  Plynovod

  Vytápění:
  Ústřední plynové, Lokální tuhá paliva

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Cihlová

  Stav objektu:
  Velmi dobrý

  Poloha objektu:
  V bloku

  Umístění objektu:
  Obchodní a obytná zástavba

  Celkový počet podlaží:
  3

  Počet bytů:
  2