Upravit stránku
Zděná chata s pozemkem, terasou a zapuštěným bazénem s filtrací v Ústí nad Orlicí?!? Chcete-li se na ni přijít podívat, doporučuji stihnout první kola prohlídek. Jedná se totiž o velice hezkou nabídku.
Lubomír Doleček

Cena: 695.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Nabízím vám zděnou, podsklepenou chatu na prodej, jejíž dispozice se skládá z obytné místnosti, na kterou navazuje terasa a technická místnost. Zahrada nabízí 612m2 rovinaté plochy dostačující i pro vášnivého zahrádkáře a najdete na ní velice vhodně umístěný, zapuštěný bazén s filtrací. Na pozemek je přiveden veřejný vodovod a do chaty je vedena elektřina s napětím 230/400V. K chatě je zajištěn příjezd po zpevněné komunikaci, takže dostupnost není žádný problém.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Co se lokality týká, nabízí přesně tom co očekáváte od příměstské rekreace. Klidnou atmosféru pro odpočinek, ať už v podobě posezení na terásce s dvojkou bílého vína, nebo v aktivnějším duchu zahrádkaření a volnočasových aktivit s rodinou. Atmosféra téměř jako na samotě je naopak vyrovnána i velice dobrou dostupnosti města a všeho, co nabízí. Chatová osada se totiž nachází nedaleko sídliště Na Štěpnici, odkud jsou v pěší vzdálenosti dostupné veškeré instituce potřebné k životu. Dostává se vám tak možnost klidné relaxace, avšak s výbornou dostupností.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku:
  633 m2

  Užitná plocha:
  19 m2

  Podlahová plocha:
  19 m2

  Plocha zastavěná:
  21 m2

  Příslušenství a vybavení

  Terasa:
  Ano

  Sklep:
  Ano

  Sítě a energie

  Elektřina
  230V, 400V

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Vytápění:
  Lokální tuhá paliva

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Dřevěná

  Velikost:
  1 pokoj

  Stav objektu:
  Dobrý

  Poloha objektu:
  Samostatný

  Umístění objektu:
  Okraj obce

  Celkový počet podlaží:
  1

  Okolní zástavba:
  Rekreační