Upravit stránku
Hlavními výhodami tohoto bytu jsou klidné místo mimo frekventovanou část města, nizké náklady na bydlení a vzhledem k dnešním vysokým cenám bytů i vyhodná prodejní cena.

Cena: 965.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.

Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Evidenční číslo zakázky: 1233

Stav nabídky: Aktivní

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout prodej bytu 2+kk v klidné části města Ústí nad Orlicí, který se nachází v třetím patře cihlového bytového domu. Byt je v osobním vlastnictví, takže zde není problém financovat případnou koupi hypotečním úvěrem.

Byt má celkovou plochu 57 m2 a poskytuje dostatek místa pro bydlení rodiny s dětmi. V bytě proběhla kompletní rekonstrukce koupelny, jsou zde plastová okna a v roce 2019 proběhla výměna plynového kotle jinak je byt v původním, ale zachovalém stavu a výhodou je, že případné dokončení rekonstrukce si můžete realizovat dle vlastního vkusu. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem s rozvody do ústředního topení. Celkové náklady na bydlení jsou příznivé - měsíční zálohy činí 1.300 Kč (fond oprav, vodné a stočné a poplatky SVJ). Součástí prodeje je také zděná technická místnost, která se nachází v bezprostřední blízkosti domu a dřevěná kolna. Výhodou je také možnost využívat pozemek u bytového domu.

Pokud se Vám tento byt, který je vhodný hlavně pro někoho kdo hledá klidné bydlení mimo frekventované sídliště líbí, tak se neváhejte ozvat pro více informací nebo si případně můžeme domluvit prohlídku.   

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Základní vlastnosti

  Lokalita: Zborovská, Ústí nad Orlicí

  Vlastnictví: osobní

  Technologie výstavby: zděná cihlová

  Okolní zástavba: obytná a obchodní

  Umístění: klidná část obce

  Stav objektu: dobrý

  Poloha objektu: samostatný

  Typ domu: patrový

  Počet podlaží: 3

  Podlaží umístění: 2

  Energetická náročnost: G

  Rok poslední rekonstrukce:

   

   

  Plocha

  Užitná plocha: 57 m2

  Podlahová plocha: 57 m2

  Sítě a energie

  Elektřina: 230V

  Voda: veřejný vodovod

  Odpady: veřejná kanalizace

  Plyn: zaveden

  Vytápění: plynový kotel, rozvody ústřední vytápění

  Příslušenství a vybavení

  Zařízený: částečně

  Parkování: na pozemku

  Sklep: ano