Upravit stránku
Velmi unikátní nabídka atypického bytu v centru Ústí nad Orlicí, který ocení pravděpodobně především náročnější klientela. Použití kvalitních materiálů a moderní design, do kterého je byt stylizován, jsou doslova pastvou pro oči.

Cena: 3.350.000,- Kč

A ani korunu navíc! Cena obsahuje veškeré poplatky včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Jedná se o kompletně zrekonstruovaný loftový byt. Při rekonstrukci byly použity velmi kvalitní a moderní materiály a celý byt je upraven do podoby velmi stylového designu. Byt se prodává včetně vybavení. Atypický byt vás při vstupu uvítá otevřeným prostorem moderně vybaveného obývacího pokoje a dále jídelnou s vybavenou kuchyní. Dále je zde oddělená pracovna, šatna, koupelna se sprchovým koutem a WC. K bytu náleží také technická místnost. V roce 2017 zde proběhla finančně velmi nákladná rekontrukce z již zmíněných kvalitních materiálů, která se týkala například sanitárního vybavení, oblkadů a dlažby nebo také kuchyňské linky včetně výměny spotřebičů. Byt je vytápěn elektrokotlem s rozvody do ústředního topení. Dálkově ovládané ventilátory zajišťují větrání během letní sezóny. Byt je také velmi dobře zabezpečen a to moderním alarmem s GSM bránou.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Ulice 17. listopadu se nachází pár metrů od Mírového náměstí, úplného centra města Ústí nad Orlicí. Veškerá občanská vybavenost je tak nadosah ruky. Je v pěší vzdálenosti od místních nákupních center a hypermarketů, restaurací i barů, obchodů a služeb, autobuového nádraží, škol, školek, apod. Město nabízí nemalé množství volnočasových aktivit a možností pro pěší či cyklo výlety. Za zmínku stojí třeba cyklostezka údolím Tiché Orlice, nebo rozhledna na kopci Andrlův chlum, stojící kousek za městem.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Uižtná plocha:
  79m2

  Sítě a energie

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Elektro 230V:
  Ano

  Odpady:
  Veřejná kanalizace

  Topení ústřední:
  Ano

  Topení:
  Ústřední elektrické

  Základní vlastnosti a vybavení

  Vlastnictví:
  Osobní

  Typ bytu:
  Loft

  Technologie výstavby:
  Cihlová

  Stav objektu:
  Po rekonstrukci

  Umístění objektu:
  Centrum obce

  Číslo podlaží v domě:
  3

  Celkový počet podlaží:
  3

  Včetně vybavení:
  Ano