Upravit stránku
Až netypicky nadstandardní byt, který je zároveň nízkoenergeticky a v naprosto dokonalé lokalitě v Ústí nad Orlicí. Vzhledem k omezené nabídce bydlení v Ústí předpokládám, že tato nabídka bude rychle pryč.

Cena: 2.795.000,- Kč

A ani korunu navíc! Cena obsahuje veškeré poplatky včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Mám pro vás ke koupi opravdu prostornou bytovou jednotku, ke které náleží dvě lodžie, garáž a sklep. Byt má více než dostačujících 89m2 plochy v následující dispozici: Z prostorné vstupní chodby se dostanete do obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelním koutem. Odtud vede vchod na první lodžii. Dále je zde ložnice, odkud se dostanete do druhé lodžie, a nakonec ještě jeden pokoj. Je zde také koupelna s rohovou vanou a umyvadlem a samozřejme WC. Nemalou výhodou, která bývá v ústeckých bytech velmi ojedinělá, je umístění garáže v přízemi bytového domu. Další silnou výhodou jsou velmi nízké náklady na bydlení, jelikož byl dům postaven v roce 2002 a splňuje všechny požadavky moderního bydlení.  Jedná seo byt v družstevním vlastnictví a možnost převodu do OV je až v roce 2022, nicméně i tak lze financovat hypotečním úvěrem. Pro více informací nebo sjednání termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Ústí nad Orlicí nabízí svým obyvatelům, jakožto okresní město, veškerou vybavenost. Nabízí nespočet institucí kulturního vyžití, lékařské ordinace, školy, školky, silniční i železniční infrastrukturu. Konkrétně tato nemovitost stojí v nanejvýš žádané lokalitě města z hlediska bydlení. V dosahu se nachází vše podstatné - škola, školka, obchodní centra a jiné - vše pouhých pár minut od bytového domu. 

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Podlahová plocha:
  89 m2

  Podlahová užitná:
  89 m2

  Sítě a energie

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Elektřina:
  230V

  Odpady:
  Veřejná kanalizace

  Topení:
  Ústřední dálkové

  Základní vlastnosti a vybavení

  Vlastnictví:
  Družstevní

  Technologie výstavby:
  Cihlová

  Stav objektu:
  Velmi Dobrý

  Umístění objektu:
  Sídliště

  Číslo podlaží v domě:
  4

  Celkový počet podlaží:
  4

  Zařízený:
  Částečně

  Lodžie:
  Ano

  Sklep:
  Ano