Upravit stránku
Útulný měnší byt v Hylvátech, které jsou povážovány za velmi klidnou lokalitu. Vhodný například jako startovací byt.

Cena: 1.150.000,- Kč

A ani korunu navíc! Cena obsahuje veškeré poplatky včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Jedná se o menší byt s dipozicí 1+1 na 37m2. K bytu náleží i lodžie přístupná z obývacího pokoje. Vlastnictví bytu je momentálně družstevní, nicméně je možnost převodu do osobního vlastnictví a tudíž lze financovat hypotečním úvěrem. Byt je umístěn v panelovém domě s výtahem, konkrétně v 6. NP. Bytová jednotka je v původním stavu, tudíž nabízí možnost relativně jednoduché přestavby dle vlastních představ a přání. I přes původní stav v bytě naleznete plastová okna se žaluziemi. Kromě již zmíněné lodžie k bytu náleží také sklep. Byt je momentálně již volný a připraven k okamžitému nastěhování. 

Lokalita (okolí nemovitosti)

Hylváty - z hlediska bydlení se jedná o velice oblíbenou lokalitu. Relativně klidná atmosféra oproti centru Ústí nad Orlicí zde nastavuje vhodné podmínky pro rodinné bydlení. Zároveň totiž splňuje plnou občanskou vybavenost - například v pěší vzdálenosti od bytu naleznete místní základní školu. Je-li však potřeba přece jen zajet do centra, dostupnost z Hylvát je naprosto jednoduchá ať už automobilem nebo autobusem, který zastavuje na zástávce kousek od domu.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Podlahová plocha:
  37 m2

  Sítě a energie

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Elektřina:
  230V

  Odpady:
  Veřejná kanalizace

  Topení:
  Ústřední dálkové

  Základní vlastnosti a vybavení

  Vlastnictví:
  Družstevní

  Technologie výstavby:
  Panelová

  Stav objektu:
  Dobrý

  Umístění objektu:
  Klidná část obce

  Číslo podlaží v domě:
  6

  Celkový počet podlaží:
  8

  Zařízený:
  Částečně

  Lodžie:
  Ano

  Sklep:
  Ano

  Výtah:
  Ano