Upravit stránku

Získávejte provize za doporučení

V čem práce spočívá?

Práce tipaře spočívá ve zprostředkování kontaktů na majitele nemovitosti, který se snaží o její prodej. Projeví-li majitel zájem o pomoc s prodejem, zaplatíme Vám za zprostředkování obchodu po jeho dokončení. Znáte už teď někoho, kdo se marně pokouší o prodej nemovitosti? Doporučte nás a vyzkoušejte si, jak tato forma výdělku funguje na vlastní kůži

Vyddělávejte z domova a buďte svým pánem...

Proč nás doporučit?

Je jasné, že nelze doporučovat společnost, jejíž úroveň služeb neznáte a nevíte, jak solidní servis poskytuje. Přečtěte si proto moje reference jako makléře, ale i reference ostatních makléřů ze společnosti Hestia Group, s.r.o.

My na své výsledky můžeme být hrdí...

Jak se to mohu naučit?

Způsobů, jak dohledávat nemovitosti určené k prodeji je spousta. Rád Vám poskytnu briefing ohledně taktik a návodů, jak tuto práci vykonávat. Nebojte se, není třeba se nikomu násilně vnucovat.

Máme postupy, které Vám rádi sdělíme...

Jak budete odměňováni?

Odměna za zprostředkování obchodu je stanovena procentuální provizí z výdělku firmy, avšak s minimální částkou 5.000,- Kč/nemovitost (zpravidla Však bývá mnohem více)

Doporučte 3 nemovitosti za měsíc  a máte vyděláno...

Pro koho je nabídka určena?

Obrovskou výhodou této výdělečné činnosti je to, že ji můžete dělat i při jiné práci. Nikdo Vás nebude omezovat hloupými pravidly nebo pracovní dobou. Je pouze na Vás, kolik věnujete práci času a kolik si vyděláte. Někteří si však z tipařiny udělali své poslání na plný úvazek a dopracovali se až na zkušené realitní makléře. Chcete to zkusit také? Je to jen a jen na Vás.

Hodí se jako práce na plný úvazek i brigáda...


Kontaktujte mě, abych Vám mohl sdělit detaily.

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.