Upravit stránku
Každou chvíli zde čekáte, kdy vykoukne ten vodník. Jedná se totiž o rodinný dům s nádhernou a plně dochovanou mlýnicí z 18. století. 
Lubomír Doleček

Cena: 1.395.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Tento prostorný dům sloužil do 60. let minulého století jako mlýn, tudíž je rozdělen na mlýnici a obytnou část. K mlýnu z 18. století je nutné dodat, že je plně zachovalý. Ten je možno zachovat nebo upravit na obytné prostory, případně prostory k podnikání. Obytná část rodinného domu se dělí na dvě podlaží, která ukrývají tři pokoje, obytnou kuchyň, koupelnu, chodbu s verandou a kotelnu. Obytná část domu je určena k rekonstrukci, se kterou se již začalo. Je zde přívod plynu, vody i elektřiny. Celková výměra pozemků činí 2 688 metrů, ale z nich 1494 metrů nenavazuje na dům přímo a lze je využít jako zahradu. Jako třešnička na tomto pohádkovém mlýně je částečně zděná stodola nacházející se na obecním pozemku. Bližší informace rád sdělím osobně.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Přestavlky jsou klidnější částí malé obce Borovnice. Co se týká okolí obce, dominují zde nádherné scenérie přírodního rázu Orlických hor, které nabízí nespočet možností letních i zimních aktivit. Jednou z předních výhod této polohy je její krátká vzdálenost od obce Kvasiny, kde naleznete automobilový závod Škoda AUTO, poskytující pracovní příležitost nespočtu obyvatel celého kraje. Občanská vybavenost obce je doplněna nedalekými městy Choceň a okresním Rychnovem nad Kněžnou.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku:
  2 871 m2

  Užitná plocha:
  371 m2

  Zastavěná plocha:
  183 m2

  Plocha zahrady:
  2 688 m2

  Podlahová plocha:
  149 m2

  Plocha nebytových prostor:
  222 m2

  Sítě a energie

  Elektro 230V:
  Ano

  Elektro 400V:
  Ano

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Odpad:
  Septik

  Plyn:
  Plynovod

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Smíšená

  Stav objektu:
  Dobrý

  Poloha objektu:
  Samostatný

  Umístění objektu:
  Centrum obce

  Celkový počet podlaží:
  2

  Počet pokojů:
  3 pokoje