Upravit stránku
To, že Rychnov je vyhledávaná lokalita, není potřeba ani zmiňovat. Z největší části je zde zájem o nemovitosti díky faktu, že leží kousek od Kvasin. Na takto pěknou nemovitost na prodej v tak vyhledávané lokalitě nenarazíte každý den. P.S.: Vhodné také pro kutily díky skvělému sklepu, dílně, či garáži
Lubomír Doleček

Cena: 4.095.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Jedná se o opravdu prostorný dům v klidné lokalitě, dispozičně rozdělen na dvě obytná podlaží. V prvním naleznete obývací pokoj, ložnici, kuchyňský kout s navazující prostornou jídelnou, koupelnu s vanou, WC, zádveří a nakonec vstupní chodbu. Druhé nadzemní podlaží ukrývá dvě ložnice a půdní prostory s možností úpravy na šatnu či komoru. Za vypíchnutí stojí technická část domu, kde naleznete dílnu, sklep, prádelnu a spíž. Prosluněná zahrada o ploše 768 m2 nabízí garáž pro jeden automobil, studnu s užitkovou vodou, zahradní domek a skleník. Dům vytápí plynový kotel s rozvody do ústředního topení přístup k domu umožňuje obecní asfaltová komunikace. V roce 2007 proběhla výměna střechy a oken. 

Lokalita (okolí nemovitosti)

Rodinný dům na prodej leží v obci Rychnov nad Kněžnou, na západním okraji města. To však nečiní žádný problém z hlediska dostupnosti centra, jelikož se nachází pouhých pár metrů od autobusové zastávky (snadno dostupné i pěšky). Zároveň však nabízí snadný přístup do přírody v okolí města. Jak je patrné, město nabízí občanům veškerou občansko u vybavenost - od dopravní infrastruktury, přes společensko-kulturní služby či lékaře, až po školy a školky. Výhoda polohy města Rychnov nad Kněžnou také tkví v jeho krátké vzdálenosti do nedaleké obce Kvasiny, kde se nachází výrobna českého automobilového závodu Škoda auto a nabízí tak nespočet velmi zajímavých a vyhledávaných pracovních příležitostí.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku:
  1174 m2

  Užitná plocha:
  165 m2

  Zastavěná plocha:
  386 m2

  Plocha zahrady:
  768 m2

  Příslušenství a vybavení

  Garáž:
  Ano

  Terasa:
  Ano

  Sklep:
  Ano

  Sítě a energie

  Elektro 230V:
  Ano

  Elektro 400V:
  Ano

  Voda:
  Místní zdroj
  Dálkový vodovod

  Odpad:
  Septik

  Vytápění:
  Ústřední plynové
  Lokální tuhá paliva

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Cihlová

  Stav objektu:
  Dobrý

  Poloha objektu:
  Samostatný

  Umístění objektu:
  Klidná část obce

  Celkový počet podlaží:
  2

  Rok rekonstrukce:
  2007

  Počet pokojů:
  5 a více

  Zařízeno:
  Částečně