Upravit stránku
Tato nádherná chalupa procházející rekonstrukcí leží v téměř bezprostřední blízkosti vyhledáváného lyžařského centra Říčky. Tím je ideální nemovitostí pro milovníky rekreace v přírodě a letních i zímních sportovních aktivit.

Cena: 3.350.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Jedná se o zděnou chalupu s velkým pozemkem (5 179m2). Momentálně prochází objekt rekonstrukci. Už nyní však naleznete kachlová kamna v kompletně zrekonstruovaném pokoji v prvním nadzemním podlaží. Navazuje ložnice a dvě další místnosti s klenbovým kamenným stropem. V těch je plánované zbudovaní kuchyně a vinárny, jídelna či společenská místnost, technická místnost, chodba a veranda. Druhé nadzemní podlaží je navrženo pro zbudování 4 obytných místností a sociálního zázemí. Odpady jsou odváděny nově napojenou veřejnou kanalizací. Zdrojem vody je vrtaná studna. Zajímavostí je, hezky vypadající, opalovaný dřevěný obklad fasády. Zároveň je chata osazena novými dřevěnými okny. Dokonalým místem pro odpočinek je i zahrada s jezírkem, jejíž plocha činí nádherných 5 179m2. 

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Užitná plocha:
  462 m2

  Zastavěná plocha:
  278 m2

  Plocha pozemek:
  5457 m2

  Sítě a energie

  Kanalizace:
  Ano

  Elektro 230V:
  Ano

  Elektro 400V:
  Ano

  Studna:
  Ano

  Topení lokální:
  Ano

  Topení tuhá paliva:
  Ano

  Třída energetické náročnosti budovy:
  G - mimořádně nehospodárná

  Energetická certifikace:
  Neuvedeno

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  smíšená

  Stav objektu:
  Velmi dobrý

  Poloha objektu:
  samostatný

  Umístění objektu:
  klidná část obce

  Celkový počet podlaží:
  2

  Zástavba:
  Rekreační

Lokalita (okolí nemovitosti)

Obec Říčky v Orlických horách je bez pochyby ideálním místem pro chataře, chalupáře. Přístup do obce je umožněn silniční dopravou. K chalupě vede nezpevně cesta. S počtem obyvatel 83 (2017) je obec vyhledávanou turistickou destinací nabízející klidnou, odpočinkovou atmosféru, stejně jako společensko-kulturní a sportovní vyžití. Největší výhodou je pravděpodobně Ski centrum Říčky, ležící nedaleko nemovitosti. Zároveň obec leží nedaleko města Rokytnice v Orlických horách, které disponuje veškerou občanskou vybaveností.