Upravit stránku
Velmi prostorný rodinný dům s možností využití jako dvougenerační. Mimo jiné je zde potřeba vypíchnout nádherný velký pozemek, připomínající spíše anglický park.
Lubomír Doleček

Cena: 1.475.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám mohu nabídnout rodinný dům na prodej v obci Řetůvka. Díky své velikosti dům nabízí možnost využití jako vícegenerační. Rád bych zde jako první vypíchl velkou a nádhernou zahradu, jejíž kouzlo vás nenechá chladnými. Co se týká samotného domu, je řešen jako dvoupodlažní. První nadzemní podlaží ukrývá prostornou bytovou jednotku o třech pokojích, kuchyni, chodbě, koupelně, technické místnosti a wc. Do druhého nadzemního podlaží se dostanete po centrálním schodišti. To nabízí další čtyři obytné pokoje, z nichž jeden vede přímo na terasu. Dále je zde hala s přístupem na, rovněž prostornou, půdu. Stav domu je původní a tedy určený k rekonstrukci. Prostorná dispozice domu nabízí široké množství využití jak pro bydlení, tak podnikání. Již zmíněná zahrada je rovinatá, poskytuje majiteli krásných 7 487 m2 plochy a přímo navazuje na obecní komunikaci. Více informací rád sdělím při osobní prohlídce.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku:
  10 084 m2

  Užitná plocha:
  303 m2

  Podlahová plocha:
  303 m2

  Plocha zastavěná:
  2597 m2

  Příslušenství a vybavení

  Zařízený:
  Ne

  Terasa:
  Ano

  Sklep:
  Ano

  Sítě a energie

  Elektřina
  230V 400V

  Voda:
  Místní zdroj

  Vytápění:
  Ústřední tuhá paliva

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Smíšená

  Zástavba:
  Obytná

  Umístění:
  Centrum obce

  Stav objektu:
  Před rekonstrukcí

  Poloha objektu:
  Samostatný

  Typ domu:
  Patrový

  Rok výroby:
  1902

   

Lokalita (okolí nemovitosti)

Řetůvka je obec ležící v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Obec leží na křižovatce silnice třetí třídy z Řetové a silnice druhé třídy z Litomyšle přes Sloupnici do Ústí nad Orlicí. Z křižovatky odbočuje slepá ulice, patřící obci, která se táhne malebným údolím s potokem Řetůvka. Podél slepé ulice leží stěžejní část osídlení obce, které čítá 279 obyvatel. Z hlediska občanské vybavenosti zde hraje důležitou roli výhodná poloha, jelikož se obec nachází necelých 5 km od okresního města Ústí nad Orlicí. Podíváme-li se na obec Řetůvka očima turisty, první kroky nás nejspíše povedou na kopec s rozhlednou Andrlův Chlum, tyčící se přesně mezi Řetůvkou a městem Ústí nad Orlicí. Turistických bodů je však v okolí nespočet.