Upravit stránku

Jako každý profesionální realitní makléř se při prodeji nemovitostí snažím, aby byly požadavky a zájmy mých klientů vždy plněny co nejblíže jejich představě a tudíž jejich spokojenosti. Jako odměnu za kvalitní práci dostávám od svých klientů kladné recenze pro mě i Hestia Group jako tým. 

Lubomír Doleček, realitní makléř

Podívejte se, jaké recenze a hodnocení mi dávají moji klienti...

Prodej rodinného domu, 198m² - Letohrad - Orlice

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat za bezproblémový prodej nemovitosti v Letohradě - Orlici,  realitní společnosti Hestia Group s.r.o. v Ústí nad Orlicí. Jednání realitního specialisty p. Lubomíra Dolečka, bylo vždy perfektní, o všem nás informoval, vše za nás zařídil. Nemovitost se prodala neuvěřitelně brzy, díky zkušenostem p. Dolečka. Realitní společnost Hestia s.r.o. rádi doporučíme vše svým známým. 

Děkujeme manželé Krejsovi

Prodej, Bytový dům, 562 m² - Ústí nad Orlicí

Realitní kancelář Hestia rozhodně doporučuji. Pan Doleček své práci rozumí, má přehled a nemaže med kolem pusy. Oceňuji lidský, vstřícný přístup, rychlost a fér jednání.

Lucie Kopfšteinová

Prodej, Rekreační chaty, 5+1, Klášterec nad Orlicí, okr. Ústí nad Orlicí

Poprvé jsme se dostali do situace, kdy bylo třeba řešit prodej nemovitosti. Začali jsme proto zjišťovat jaký postup zvolit a hledat realitní kancelář, které bychom prodej svěřili. Z dostupných referencí a na doporučení známých nám vyšla realitní kancelář Hestia Group v Ústí nad Orlicí. Oslovili jsme proto realitního makléře pana Dolečka. Jak se ukázalo, byla to pro nás šťastná volba. Aktivní a přitom citlivý přístup pana Dolečka, perfektní a naprosto profesionální zpracování nabídky vedly k tomu, že se prodej zrealizoval velmi rychle, včetně všech souvisejících úkonů. Z naší strany tak můžeme konstatovat, že postup a práce celé kanceláře jsou na vysoké úrovni a s klidným svědomím ji můžeme doporučit dalším zájemcům o zprostředkování nákupu a prodeje nemovitosti. 

Manželé Rösslerovi

Prodej, novostavby rodinného domu 4+kk, Osice, okr. Hradec Králové

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat za perfektní spolupráci při prodeji bytu, koupi rodinného domu a jeho financování Vašim pracovníkům, především panu Dolečkovi a panu Chudomskému. Jejich profesionální přístup byl jedním z hlavních důvodů hladkého průběhu akce "kulový blesk". Takový přístup, jaký předvedli Vaši pracovníci, bych očekával od každé profesionální realitní kanceláře. Přeji Vám, aby Vaše realitní kancelář byla stále taková, jakou jsme ji zažili my. Ještě jednou moc děkujeme Novákovi
 

Prodej bytu 2+1, Hradec Králové

Doporučujeme všemi deseti, rychlé a férové jednání při prodeji bytu. Správně vyfocený a inzerovaný byt byl prodán do týdne od uveřejnění. Předtím jsme se snažili dva měsíce byt prodat sami. Díky rychlosti a zapálení p. Dolečka bych ho doporučila a pokud někdy v budoucnu budu řešit prodej či koupi nemovitosti, určitě se na něj obrátíme.

Nikola Nováková a Martin Perný

Prodej, Byty 3+1, 76 m² - Letohrad, okr. Ústí nad Orlicí

Při prodeji bytu v Letohradu, přes RK Hestia Group jsem byl se vším spokojený. Přístup pana Dolečka, který prokázal dobré odborné znalosti a ochotu vyjít se vším vstříc. Vše co bylo ze strany RK slíbeno proběhlo přesně jak mělo v dohodnutých termínech a za slíbených podmínek, všechny informace mi byly podány jasně a srozumitelně. Při koupi nebo prodeji nemovitosti mohu všem vřele doporučit služby pana L. Dolečka a RK Hestia Group.

Pavel Halbrštát

Prodej bytu 3+1, 69 m² - Ústí nad Orlicí, ul. Popradská

Realitní kancelář Hestia Group vřele doporučujeme. Především makléře L. Dolečka, který nám zprostředkovával jak prodej bytu, tak koupi nové nemovitosti. Se spoluprací s ním jsme byli velmi spokojení. Vše, co bylo potřeba zařídil, poradil, domluvil. Určitě bychom se na něj obrátili znovu. Děkujeme Váchovi

František Vácha

Prodej rodinného domu, 6+1, 261 m2, Ústí nad Orlicí

Realitní kaneclář Hestia Group mohu jen doporučit a jmenovitě pana Dolečka zvlášť. Při prodeji RD v Ústí nad Orlicí jsme nejprve oslovili dvě kanceláře zvučných jmen, ale jejich přístup byl poměrně vlažný a odhad prodejní ceny domu pod našim očekáváním. Pan Doleček byl naopak velmi aktivní a zapálený a jeho návrh prodejní ceny byl značně nad rámec toho, co jsme předpokládali. Přesto se mu podařilo za jím kompetentně navrženou cenu dům prodat a to v podstatě za tři dny. 

I další servis byl zcela profesionální a celou transakci jsme dokončili v čase, který byl v souladu s našimi potřebami (paralelně jsme kupovali jiný dům a bylo nutné jej včas zaplatit). Vyzdvihnout musím také velmi kvalitní a pečlivou fotografickou prezentaci prodávané nemovitosti."

 

Tomáš Lindenthal

Prodej chalupy, 716 m² - Rokytnice v Orlických horách - Nebeská Rybná

Dobrý den, prodej mé nemovitosti zajišťoval p. Doleček - vše proběhlo naprosto bez komplikací a v rekordním čase. Jeho služby proto mohu doporučit.

Barbora Richterová

Prodej, stavební pozemek, 1 080 m² - Dlouhoňovice u Žamberka, okr. Ústí nad Orlicí

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat makléři panu Lubomíru Dolečkovi za profesionální práci a velice vstřícný přístup. S firmou HESTIA GROUP jsem byla velice spokojená. Jejich práce je postavena  na vysoké kvalitě,  pan Doleček mi velice pomohl při řešení  mé věci.  Musím pochválit i práci administrativní, kde jsem se setkala s paní Šmejdířovou, která je také velice profesionální a příjemná. Vždy, když jsem něco potřebovala, nic nebylo problém, vše se vyřešilo bez zbytečných průtahů a v příjemné atmosféře. Firmu HESTIA GROUP mohu tedy všem vřele doporučit.

 

Zdeňka Hepová, Praha 3

Prodej, Byty 2+1, 63 m² - Ústí nad Orlicí, ul. Heranova

Velice děkuji panu Dolečkovi za profesionální, vstřícný, proklientský přístup. Vše probíhalo bez problémů v přátelské atmosféře. Za 3 týdný byl byt prodaný, takže za mě maximální spokojenost a rád doporučím všem zájemcům o koupi či prodej nemovitosti kontaktovat realitní kancelář HESTIA Group s.r.o.

Pavel Bárta, Ústí nad Orlicí

Chalupa 88m2, Mladkov, okres Ústí nad Orlicí

Touto cestou bych chtěla vyslovit poděkování panu Lubomíru Dolečkovi z realitní kanceláře Hestia Group. Při prodeji chalupy pan makléř velice ochotně řešil naše požadavky a podmínky prodeje. Jeho přístup byl vstřícný, opakovaně s námi problémy konzultoval a s jeho profesionálním přístupem a ochotou jsme byli maximálně spokojeni.
Všem, nám podobným, zájemcům o pomoc, pana Dolečka vřele doporučujeme.

Zuzana Garbová, Pardubice

Prodej, Chata, 27m² - Choceň

S panem Dolečkem jsme byli velice spokojeni. Jeho profesionální jednání a velká starost o všechny podklady k prodeji se nám líbily.

Manželé Veselí, Choceň

Prodej, Chata, 45m² - Záchlumí - Litice nad Orlicí

Važený pane Dolečku, jsme spokojeni s Vaší pomocí při prodeji chaty, kde byl velký problém s řešením přístupové cesty. Jsme rádi, že se díky vaší společnosti a hlavně Vám podařilo chatu prodat a že je na všech třech stranách spokojenost - prodávající, kupující a realitní kancelář. Ještě jednou díky za Vaše úsilí a můžeme vaši společnost jen doporučit. Děkujeme.

Hauptovi

Prodej, Rodinné domy, 195m² - Lichkov

Dobrý den, pro prodej moji nemovitosti jsem se rozhodla pro realitní kancelář HESTIA GROUP.
Dnes už vím, že jsem zvolila správně. Prodej probíhal na velmi profesionální úrovni, bez problémů a rychle. Zvláštní poděkování bych chtěla vyjádřit panu Dolečkovi za jeho vstřícný přístup. Určitě bych tuto realitní kancelář doporučila všem klientům.

J.Dolečková, Lichkov

Koupě, Rodinné domy, 59m² - Česká Třebová - Svinná

Předně děkujeme za přístup, který vaše realitní kancelář a i Vy jako makléř máte. Vymysleli jste, jak celou akci zrealizujeme (že to bude přes demoliční výměr a podobně, abychom mohli žádat u banky), pan Chudomský se maximálně vynasnažil s hypotékou, zařídil odhad zdarma a pak už se "jen" pár měsíců čekalo na úřady. Bohužel jak všichni víme, tak úřady jsou často ten největší problém nejen ve vašem odvětví. Za příkladný přístup děkujeme, je pravda, že já bych případnou svoji nemovitost na prodej přes realitku asi před naší spolupráci nedal (snažil bych se prodat sám). Dneska už bych minimálně zvažoval, že oslovím vás, protože vím, že jste solidní, rozumní zprostředkovatelé, kteří pro spokojenost všech stran udělají maximum.

Honza a Lea Čechovi, Česká Třebová

Prodej, Rodinné domy, 59m² - Česká Třebová - Svinná

Děkujeme realitní kanceláři HESTIA za prodej naší nemovitosti.Po neúspěšnémpokusu v jiné realitce jsme se obrátili na vaši RK.Již první setkání s panem Dolečkem potvrdilo správnost naší volby.Jeho osobní přístup a komunikace během realizace prodeje svědčí o jeho vysoké profesionalitě v oboru.Ke spokojenosti obou stran vyřešil všechny problémy,které se během prodeje vyskytly.Po této zkušenosti rádi doporučíme vaši realitní kancelář případným zájemcům.Do příštích let přejeme hodně úspěchů a spokojených klientů,jako jsme byli my.

Jana Fiedlerová a Pavel Jílek, Černovír

Prodej, Chalupa, 82m² - Mladkov - Vlčkovice

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování realitní společnosti HESTIA Group, konkrétně panu Limberskému a panu Dolečkovi, kteří se podíleli na prodeji naší nemovitosti ve Vlčkovicích. Jejich přístup byl nejen profesionální, ale především i velice vstřícný a ohleduplný. Oceňujeme zejména ochotu se přizpůsobit našim omezeným časovým možnostem při sjednávání schůzek, neboť se zmiňovaná nemovitost nenacházela v místě našeho bydliště. Vše proběhlo v klidu a bez komplikací. Oba makléře můžeme vřele doporučit. Moc Vám oběma ještě jednou děkujeme a přejeme hodně dalších spokojených klientů.

Dvořákovi, Pardubice

Prodej, Byty 4+1, 85m² - Žamberk

Využili jsme k prodeji naší nemovitosti realitní kancelář HESTIA Group. S poskytnutými službami jsme byli maximálně spokojeni. Především s profesionálním přístupem zástupce pana Dolečka. Všechny podmínky a dohody byly dodrženy v termínech i kvalitě. Jednání bylo vždy přímé a solidní. Uvedenou realitní kancelář můžeme k nákupu či prodeji nemovitosti vřele doporučit.

Vladimír Nožka, Jablonné nad Orlicí

Prodej, byt 2+kk, 45 m2, OV, Ústí nad Orlicí, ul. Husova

Rád bych touto formou poděkoval realitní společnosti Hestia Group, především pak p. Dolečkovi a p. Limberskému za profesionální přístup a perfektní klientský servis odvedený při prodeji naší nemovitosti.

Lukáš Procházka, Ústí nad Orlicí

Prodej, rodinný dům 4+1, 1358 m2, Letohrad - Orlice, okr. Ústí nad Orlicí

Chtěla bych moc poděkovat, za velmi rychlé jednání a prodej domu a také celkový servis panu L. Dolečkovi. Nad očekávání a prvotní obavy vše proběhlo rychle, bez komplikací.

Veronika Vargová, Letohrad

Prodej, pozemek s garáží, 590 m2, Černovír, okres Ústí nad Orlicí

Dobrý den, dovoluji si jako spokojený zákazník Vaší společnosti Hestia Group s.r.o., stručně zhodnotit činnost Vašeho pracovníka, zprostředkovatele a vedoucího pobočky Ústí nad Orlicí pana Lubomíra Dolečka.
Jeho služby jako seriozního a odpovědného člověka mě byly doporučeny  mým známým, za účelem prodeje nemovitosti v k.ú. Černovír u Ústí nad Orlicí.. 
Musím konstatovat, že to byla správná volba. Pan Doleček jako zprostředkovatel se ukázal jako milý,ochotný a velmi vstřícný a to lze konstatovat i u jeho asistentky, pracovnice kanceláře pobočky Ústí nad Orlicí. V průběhu vyřizování celého obchodu prokazoval vysokou erudovanost a rychlou reakci na některé dílčí problémy s prodejem spojené,které řešil ke spokojenosti obou zainteresovaných stran prodeje dané nemovitosti.
Děkuji touto cestou Vaší společnosti Hesta Group s.r.o. a osobně panu Lubomíru Dolečkovi za rychlou a bezproblémovou realizaci celého prodeje. Kdykoliv v budoucnosti bych na základě těchto zkušeností Vašich služeb využil, případně  je doporučil.

Ing. Ladislav Weisser, Hradec Králové

Prodej, byt 3+1 s garáží, 68 m2, Nekoř

Realitní kancelář vřele doporučuji,pan lubomír Doleček nám zprostředkoval prodej bytu naprostá spokojenost :-)

Martina Volšanská, Petrovice

Prodej, chata 2+kk, 663 m2, Šedivec u Letohradu, okr. Ústí nad Orlicí

Zdravím HESTIA Group. Moc děkuji za výbornou spolupráci s panem Lubomírem Dolečkem, který mě zařizoval prodej nemovitosti. Je to človek, který sve práci rozumí. Je vidět, že ho to baví. Má příjemné a vstřicné jednání, zkrátka profesionál na svém místě. Už jednou jsem využila služby této realitní kanceláře a byla jsem spokojena. Proto jsem se na pana L.Dolečka opět obrátila. Jiz několikrát jsem veřejně tuto společnost pochválila protože si to za svou praci zaslouží a budu to delat dále.Tito lide, kteří tam pracují, jsou přikladem toho, jak má vypadat spolupráce se zákazníky.Přeji Vám všem, ať se daří dál a hlavně hodně spokojených zákazniků jako jsem já.          S pozdravem Filipova M.

Milena Filipová, Letohrad

Prodej, rodinný dům 4+1, 1738 m2, Osičky, okr. Hradec Králové

V r. 2015 jsme se rozhodli s ohledem na věk a zdravotní stav prodat náš větší atypický dům v Osičkách, okr. HK. Oslovili jsme několik renomovaných kanceláří, které projevily "enormní zájem", ale jediné co byly schopné udělat bylo, že dům vyfotily a licitovaly o provizí a proto jsme spolupráci ukončili. V r. 2016 jsme se nakontaktovali na RK Hestia Group, s.r.o. A od počátku to bylo o něčem jiném. Vstřícnost, slušnost, ochota, stálá vzájemná komunikace, atd. Po prodeji domu RK zajistila převody veškerých finančních prostředků, vč. zajištění advokátní úschovy a také převody energií na nového majitele. Dovolujeme si vyslovit uznání celému pracovnímu kolektivu, jmenovitě pak panu Lubomíru Dolečkovi, jehož přístup a jednání je opravdu na vysoké profesionální úrovni. 
RK Hestia Group můžeme všem případným zájemcům o zprostředkování (prodej/koupě) nemovitosti vřele doporučit.

Manželé Novotní, Pardubice

Prodej bytu 1+1, 37 m2, Dlouhoňovice u Žamberka, okr. Ústí nad Orlicí

Dobrý den,
Na, pro mě neznámou, RK HESTIA Group jsem se obrátil náhodou a to na doporučení jejich spokojeného klienta. Jednání o zprostředkování prodeje bytu bylo velice rychlé, profesionální a na téměř přátelské úrovni. Vřele doporučuji využívat služeb této firmy.
Přeji hodně spokojených zákazníků

Petr Sklenář, Hradec Králové

Mohu i Vám jakkoli pomoci na realitním trhu?

Prodej, rodinný dům 4+1, 1900 m2, Horky. Okr. Ústí nad Orlicí

Dobrý den,

byl jsem spokojen s realitní kanceláři zastoupenou panem Dolečkem při prodeji naší nemovitosti. Určitě budu doporučovat.

Jiří Huráň, Horky

Prodej, chalupa 5+1, 2893 m2, Deštné v Orlických horách, okr. Rychnov nad Kněžnou

Velice rád bych chtěl poděkovat vaší realitní kanceláři za spolupráci při prodeji nemovitosti. Vaše realitní kancelář nám byla doporučena a vaše práce byla zcela profesionální, přesná a objektivní -  od prvních kontaktů po dokumentaci, nafocení nemovitosti, nasazení do realitních médii. Také kontaktáž zájemců a operativní práce spjaté s návštěvou a nabídkou nemovitosti. Odpovědným pracovníkem byl p. Lubomír Doleček, který po celou dobu zakázky pracoval iniciativně a spolehlivě, výsledkem je uskutečněná transakce. Tímto jemu děkuji a vaší realitní kanceláři přeji hodně úspěchů na realitním trhu .

Judr. Jiří Sláma, Praha

Prodej, byt 1+kk, 21 m2, DV, Ústí nad Orlicí, ul. Chodská

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za celkový přístup panu Lubomíru Dolečkovi, manažerovi realitní společnosti Hestia group při prodeji bytu v Ústí nad Orlicí. Pan Lubomír Doleček drží své slovo a to se v dnešní době cení. Tuto realitní společnost Hestia group mohu doporučit.

Pavel Barna, Ústí nad Orlicí

Prodej, byt 2+1, 62 m2, Ústí nad Orlicí, ul. Jilemnického

Chtěl bych touto cestou vyjádřit plnou spokojenost s vstřícným a profesionálním přístupem pana Lubomíra Dolečka a potažmo celé firmy HESTIA Group při prodeji bytu v Ústí nad Orlicí. Velice oceňuji pravidelnou informovanost o průběhu prodeje, samotný prodej v relativně krátkém čase a bezúplatnou pomoc při řešení administrativních a právních úkonů s prodejem spojených.

Ing. Miroslav Vlček, Ústí nad Orlicí

Prodej, rodinný dům 4+1, 602 m2, Říčky u Orlického Podhůří, okr. Ústí nad Orlicí

Vážený pane Dolečku, rád bych vám poděkoval za zprostředkování prodeje našeho domu. Oceňuji profesionalitu a rychlé a férové jednání. Mohu vás ujistit, že vaše služby rád doporučím mým známým, v případě že budou potřebovat pomoc s prodejem nebo nákupem nemovitosti.

Vladimír Procházka, České Libchavy

Prodej, chalupa 4+1, 998 m2, Nekoř, okr. Ústí nad Orlicí

Prodej nemovitosti za vyhovující cenu a s tím spojené právní úkony neřeší běžný občan každý den, a tudíž nemá patřičné zkušenosti v dané oblasti. Obrátila jsem se proto v místě bydliště na realitní kancelář HESTIA Group, kde mně byl doporučen odborník v této oblasti realitní makléř Lubomír Doleček. Byla jsem mile překvapena, jak celý proces proběhl rychle, slušně a hladce. Díky skvělému nafocení a inzerci na realitních servrech, dobře nastavené ceně a připravenosti na prohlídkách jsme nemovitost prodali za 3 měsíce. Kompletní profesionální servis, smlouvy bez chyb, dotazy zodpovězené bez prodlení. Všechny potřebné formality s prodejem a převodem nemovitosti za mě pan Doleček vyřídil na velice profesionální úrovni a za akceptovatelnou provizi. 
Realitku HESTIA Group a makléře pana Lubomíra Dolečka mohu vřele doporučit, byla jsem maximálně spokojená a za jejich služby děkuji.

Eva Zelinková, Ústí nad Orlicí

Prodej, chalupa 3+kk, 571 m2, Červená Voda, okr. Ústí nad Orlicí

Tímto bych chtěl poděkovat realitní kanceláři HESTIA GROUP a konkrétně panu Dolečkovi za dle mého názoru kvalitní služby spojené s nákupem nemovitosti. Prohlídka nemovitosti a následné jednání bylo na velmi profesionální úrovni a po mém rozhodnutí o jejím nákupu probíhalo vše velmi rychlou cestou. Smluvně je vše dobře zajištěno a jako klient jsem měl velmi dobrý pocit ze služeb , které uvedená rel. kancelář nabízí.

Matušák Tomáš, Kunčina

Prodej, byt 2+1, 62 m2, Ústí nad Orlicí, ul. Popradská

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat realitním makléřům, panu Lubomíru Dolečkovi a panu Petru Špirkovi, za vysoce kvalitní služby, které poskytli při zprostředkování prodeje bytu v Ústí nad Orlicí, ulici Popradské 1329. Korektní jednání, rychlost služeb, příjemné vystupování, prozákaznický přístup. Není nic, co by se dalo vytknout, absolutní spokojenost. Dávám nejvyšší stupeň ohodnocení.

Svatava Stojanovová, Liberec

Prodej rekonstruovaného bytu 1+1 v Ústí nad Orlicí

Dobrý den pane Dolečku,
chtěl bych Vám tímto i celé Vaší firmě poděkovat za profesionální přístup při zajištění koupě mého nového bytu. Všichni zaměstnanci pobočky realitní kanceláře HESTIA Group v Ústí nad Orlicí mně ve všem pomohli a přispěli tak bezproblémové a rychlé koupi mého bytu. Opravdu vaše služby mohu komukoli a kdykoli vřele doporučit. Pokud v budoucnu budu potřebovat opět služby realitní kanceláře, vždy se na vás rád s důvěrou obrátím. Ještě jednou Vám moc děkuji.

Ing. Josef Franc, Letohrad

Prodej zemědělských pozemků, 104363 m2, Opatov v Čechách

Děkujeme panu Dolečkovi a společnosti Hestiagroup za dlouhodobou spolupráci při nákupu nemovitostí. Služby jsou vždy profesionální, jednání rychlé a férové. Co je nasmlouváno je i dodrženo, včetně vyřízení veškerých potřebných formalit. Doufáme, že tato spolupráce bude nadále pokračovat ke spokojenosti všech zůčastněných.

Vladimír Hajzler, Zámecký vrch, zemědělská s.r.o.

Prodej bytu 2+1 54 m2, Vamberk, ul. Jiráskova, okr. Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den pane Dolečku, chci touto cestou jménem mým a dcery poděkovat za bezvadnou spolupráci, profesionální přístup k dané věci. Také za maximální pomoc na úřadech. Určitě vaší společnost budu doporučovat. Celkový dojem - ohromná spokojenost. S pozdravem a přáním všeho dobrého.

Jana Mertová a Monika Morávková, Vamberk

Prodej chalupy v obci Králíky - Dolní Boříkovice, okr. Ústí nad Orlicí

V únoru 2015 jsme kupovali prostřednictvím realitní kanceláře HESTIA GROUP starší domek v Králíkách. Celá transakce proběhla rychle a bez jakýchkoliv komplikací, realitní kancelář a makléře pana Dolečka, který s námi jednal, můžeme jen pochválit. Velice rychlé a vstřícné jednání, splnění všeho na čem jsme se domluvili, kvalitně připravené smlouvy, spolehlivá advokátní úschova a pohotové informace o všech krocích při vyřizování na katastru 

Václav a Jaroslava Urbancovi, Komorní Lhotka