Upravit stránku

byt, 81 m2

Ústí nad Orlicí, ul. 17. listopadu

Cena: 2.730.000 Kč

Stav nabídky: AKTIVNÍ

Popis nemovitosti

Nabízím Vám k prodeji loftový byt v úplném centru města Ústí nad Orlicí, zrekonstruovaný do velmi luxusní a stylové podoby, který je na prodej včetně současného vybavení.

Byt se nachází v nejvyšším podlaží bytového domu, stojícího pouhých pár kroků od Mírového náměstí. Byt nabízí ve své úrovni moderně otevřený prostor obývacího pokoje, jídelnu s plně vybavenou designovou kuchyní, oddělenou pracovnu, šatnu, koupelnu se sprchovým koutem a toaletu. Součástí bytu je také technická místnost. Při rekonstrukci, která proběhla v roce 2017, byly použity velmi kvalitní a finančně nákladné materiály (sanitární vybavení, obklady a dlažby, kuchyňská linka včetně spotřebičů). O vytápění bytu se stará elektrokotel s rozvody do ústředního topení s výhodou nízkého tarifu po 20h denně. Větrání zajišťují dálkově ovládané ventilátory. O zabezpečení bytu se stará moderní alarm s GSM bránou. V dané lokalitě se jedná o zcela unikátní byt s velmi nadstandardním vybavením (součást prodeje). Vybavení je opravdu hodně - namátkově lze mimo jiné zmínit odsávání zápachu WC přes uhlíkový filtr, tabletový systém desinfekce, 6x USB zásuvka (koupelna, obývák, postel), podomítkový bidetový set, bluetooth vestavné reproduktory ve sprše, luxusní německé baterie, vestavná zalícovaná digestoř, elektronická dřezová baterie s nastavitelným čidlem, varná indukční deska, vestavná lednice, multi trouba, mikrovlnná trouba s grilem, pračka, sušička, šatna s toaletkou, kabelový internet a TV, 3 stranná Ambilight TV, nebo také keramika kompletně od prestižního italského výrobce.
Jako takový je tento loft nejvhodnější volbou pro náročnější klientelu, která dokáže ocenit moderní design a kvalitní materiály.

Pokud se vám tento byt zalíbil a máte zájem o více informací a případně prohlídku, tak se na mě neváhejte obrátit. Hypotéku se zvýhodněnou úrokovou sazbou vám případně ZDARMA zařídí naše hypocentrum.


 • PODROBNÝ POPIS NEMOVITOSTI

  Plocha

  Užitná plocha: 81 m2

  Podlahová plocha: 79 m2

   

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby: zděná cihlová

  Okolní zástavba: obytná 

  Umístění: centrum

  Stav objektu: po rekonstrukci

  Počet podlaží: 3

  Energetická náročnost: G

  Rok poslední rekonstrukce: 2017

  Rok výstavby: 

   

  Sítě a energie

  Elektřina: 230V

  Voda: veřejný vodovod

  Odpady: veřejná kanalizace

  Plyn: ano

  Vytápění: elektrický kotel s rozvody do ústředního topení

  Zdroj teplé vody: bojler

  Příslušenství a vybavení

  Zařízeno: ano

  Parkování: veřejné parkoviště

  Sklep: ne

  Půdní prostor: ne