Upravit stránku

Rodinný dům, 1 266 m2

Červená Voda, okr. Ústí nad Orlicí

Cena: 1.995.000 Kč

Stav nabídky: AKTIVNÍ

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout prodej prostorného rodinného domu v obci Červená Voda, který se nachází pouhý 1 kilometr od vyhlédávaného ski centra Buková hora. Díky své dispozici lze tento dům využít nejen k rodinnému bydlení, ale po úpravách zde lze vytvořit samostatně přístupné apartmány k pronájmu a využít tak nemovitost jako vhodnou investici.

Dispozičně je dům rozdělen do dvou nadzemních podlaží. V prvním nadzemní podlaží se nachází vstupní chodba s navazující komorou, obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem, ložnice, koupelna a další pokoj. Dále se chodbou dostanete do garáže, na kterou navazují dvě prostorné místnosti, kotelna a technická místnost. V druhém částečně rekonstruovaném nadzemním podlaží, které je přístupné z centrální chodby nebo terasou, se nachází prostorný pokoj, kuchyně a koupelna. Dále vzhledem k navazujícím půdním prostorům lze dispozici rozšířit o další obytné místnosti. Dům je napojen na elektřinu a veřejný vodovod. Odpady jsou svedeny do jímky. Přístup je zajištěn z veřejné komunikace. Dům je z větší části v původním stavu, takže případnou rekonstrukci si můžete realizovat dle vlastních představ.

Co se týká občanské vybavenosti obce, tak vše, co potřebujete naleznete zde nebo v prakticky navazujícím městě Králíky, kam se dostanete autem nebo po jedné z husté sítě cyklostezek. Rozvíjející se lokalita nabízí nepřeberné množství aktivit v letním i zimním období. 

Více informací Vám rád sdělím telefonicky nebo při osobní prohlídce. Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou pro financování této nemovitosti.


 • PODROBNÝ POPIS NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku: 1 266 m2

  Užitná plocha: 196 m2

  Podlahová plocha: 149 m2

  Plocha zastavěná: 350 m2

  Plocha zahrady:  916 m2

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby: zděná cihlová

  Okolní zástavba: obytná a obchodní

  Umístění: klidná část obce

  Stav objektu: dobrý

  Poloha objektu: samostatný

  Typ domu: patrový

  Počet podlaží: 2

  Energetická náročnost: G

  Rok poslední rekonstrukce: 

  Rok výstavby: 

   

  Sítě a energie

  Elektřina: 230/400V

  Voda: veřejný vodovod

  Odpady: jímka

  Plyn: ne

  Vytápění: kotel na tuhá paliva s rozvody do ústředního topení

  Zdroj teplé vody: elektrický bojler

  Příslušenství a vybavení

  Zařízeno: částečně

  Parkování: garáž

  Sklep: ne

  Půdní prostor: ano