Jak úspěšně prodám vaší nemovitost?

Prodej nemovitosti je rozdělen do několika důležitých kroků, které pokud jsou zvládnuty zajistí Vám jako prodávajícímu rychlý prodej za co nejvyšší cenu a s jistotou, že vše dobře dopadne. 

Odhad tržní ceny

Základním kamenem úspěšného obchodu je optimálně stanovená tržní cena. Odhad tržní ceny zpracuji prodávajícím klientům pochopitelně zdarma. Podívejte se z čeho při odhadu vycházím.

Příprava k prodeji

Často podceňovaná fáze prodeje. Připravit nemovitost k prodeji je dalším důležitým krokem. Nemovitost musí každopádně vizuálně perfektně vypadat, ale jen to nestačí. Dále je nutné zkompletovat veškeré technické a právní informace o nemovitosti  a toto vše připravit k prezentaci a prohlídkám. 

Marketing prodeje

Dle předem zpracovaného marketingového plánu oslovím tisíce potencionálních klientů. K tomu využívám sociální sítě, databázi kupujících, realitní servery, vyhledavače, reklamní bannery atd. Asi je každému jasné, že pokud chci něco prodat, tak o tom lidé musí vědět. Bez propracivaného marketingu to jednoduše nejde.

Prohlídky nemovitosti

Prohlídky jsou velmi důležitým bodem prodeje nemovitosti. Mnohdy je ale komunikace se zájemci poměrně složitá a vyžaduje zkušenosti.  

Bezpečný převod

Veškerou dokumentaci k převodu pro moje klienty zajišťuje renomovaná advokátní kancelář, která mimo jiné zajistí i bezpečnou úschovu kupní ceny. 

Dokončení obchodu

Do nejmenšího detailu zpracovaný prodejní plán Vám zaručí, že vše na čem se domluvíme bude také dodrženo. Formou pravidelného reportu vás budu průběžně informovat o jeho plnění a průběhu prodeje.

Chcete detailnější informace o postupu při prodeji?

Sháníte pomocnou ruku?

Nezávazně mě kontaktujte

Řešíte prodej nemovitosti a potřebujete odbornou radu? Zavolejte mi nebo mě kontaktujte přes formulář, rád Vám s vaším problémem pomohu.

Lubomír Doleček

Realitní specialista
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.