Upravit stránku

Rodinný dům, 356 m2

Ústí nad Orlicí, ul. T.G. Masaryka

Cena: 6.595.000 Kč

Stav nabídky: AKTIVNÍ

Popis nemovitosti

Nabízím vám prodej unikátní investiční příležitosti. Jedná se o rodinný dům se čtyřmi bytovými jednotkami a komerčními prostory v bezprostřední blízkosti náměstí v Ústí nad Orlicí. Je ideálním místem buď pro velkorysé vícegenerační bydlení s možností podnikání, nebo je také tato nemovitost vhodná jako investice, vzhledem ke své poloze v centru města. 

Dům je rozdělen celkem do čtyř nadzemních podlaží. V prvním podlaží se nachází využívané komerční prostory o celkové ploše 109 m2, rozdělené na tři samostatně přístupné provozovny. V druhém nadzemním podlaží naleznete dvě bytové jednotky. Obě bytové jednotky mají dispozici 2+1 (48 m2 a 51 m2). Jako takové nabízí obývací pokoj, kuchyni vybavenou kuchyňskou linkou a spotřebiči, ložnici, koupelnu s vanou , WC a chodbu. Třetí nadzemní podlaží dále nabízí prostornou bytovou jednotku o dispozici 4+1 s výměrou 106 m2 a nachází se zde obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnice, dva pokoje, dvě koupelny, WC, vstupní chodba a komora. Podkroví obsahuje další bytovou jednotku o dispozici 1+1 s podlahovou plochou 42 m2 a půdní prostory. Dům v průběhu své životnosti procházel běžnou údržbou. Případnou rekonstrukci si tak nový majitel může realizovat dle vlastních představ.  

Pokud vás zajímá víc o této unikátní nemovitosti a ještě unikátnější investiční příležitosti, napište mi nebo volejte a domluvíme se na termínu prohlídky. Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou pro financování této nemovitosti.


 • PODROBNÝ POPIS NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku: 338 m2

  Užitná plocha: 356 m2

  Podlahová plocha: 356 m2

  Plocha zastavěná: 211 m2

  Plocha zahrady:  m2

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby: zděná cihlová

  Okolní zástavba: obytná a obchodní

  Umístění: centrum města

  Stav objektu: dobrý

  Poloha objektu: v bloku

  Typ domu: patrový

  Počet podlaží: 4

  Energetická náročnost: G

  Rok poslední rekonstrukce: 

  Rok výstavby: 1936

   

  Sítě a energie

  Elektřina: 230/400V

  Voda: veřejný vodovod

  Odpady: veřejná kanalizace

  Plyn: ano

  Vytápění: plynová lokální topidla

  Zdroj teplé vody: plynový ohřívač

  Příslušenství a vybavení

  Zařízeno: částečně

  Parkování: na pozemku

  Sklep: ano

  Půdní prostor: ano