Upravit stránku

Příprava nemovitosti na prezentaci

Prodat nemovitost není tak jednoduchý proces, jak se mnozí prodávající domnívají. Na trhu je velká konkurence a je velice důležité, než vaši nemovitost nabídneme, dbát na pečlivou přípravu, aby byla představena v co nejlepším světle a získala tím náskok před konkurencí.  Vaši nemovitost připravím před focením a následnými prohlídkami tak, aby byla co nejatraktivnější pro co největší počet potenciálních klientů a prodala se v co nejkratším čase za nejvyšší cenu. Nemovitost, která je profesionálně připravena a následně prezentována, má v mnoha případech i o více než 10% vyšší prodejní cenu než nemovitost bez důkladné přípravy a samozřejmě i mnohem kratší dobu prodeje. V případě zájmu a potřeby pro vás zajistím Home staging (profesionální úprava interiéru), malířské i úklidové služby. Prohlédněte si další, nedílné součásti efektivní přípravy nemovitosti před prezentací.

Kvalitní fotografie

Myslíte si, že to, jak je nemovitost vyfocena, není důležité? Opak je pravdou. Fotografie vaší nemovitosti jsou to první, co potenciální kupující uvidí. Co si budeme povídat, první dojem je velice důležitý a v některých případech to může být zásadní faktor v rozhodování zájemce, zda si nemovitost bude chtít prohlédnout na vlastní oči.

3D půdorys a vizualizace

Půdorys nemovitosti podá kompletní informace o její dispozici (rozložení místností). Jako nástroj jsou 3D půdorysy užitečné v tom, že k vám na prohlídku nepřijde žádný zájamce, který měl o půdorysu uplně jinou představu a vlastně ztrácí váš čas. Ve spolupráci s grafickým studiem bude zpracován půdorys ve více variantách. Klient se tak může rozhodnout, zda mu nemovitost vyhovuje.Vizualizace požíváme především u developerských projektů nebo nemovitostí v rekonstrukci. Jsou věrným obrazem toho, jak krásná bude nemovitost po dokončení.
3D půdorys

Videoprohlídka nemovitosti

Videoprohlídka zajistí mnohem lepší představu o nemovitosti než klasická fotografie. Případný zájemce si může prohlédnout, zda mu daná nemovitost vyhovuje. Vzhledem k tomu, že videoprohlídka je umístěna na serveru Youtube (druhý nejnavštěvovanější server) a realitních serverech, bude vaše nemovitost k dispozici 24 hodin denně a klienti ji snadněji vyhledají.