Upravit stránku

Firemní databáze

Prvním krokem je odeslání zpracované nabídky databázi našich poptávajících klientů, kteří shánějí nemovitost podobnou té vaší. V mnoha případech se stane, že nemovitost je prodána ještě před úplným zveřejněním.

Databáze poptávky po nemovitosti

Realitní servery

Dalším velmi efektivním prodejním kanálem jsou realitní servery. Při zadání nabízené nemovitosti do našeho systému dojde automaticky k exportu na přední české realitní servery, jako jsou Sreality, reality Idnes, východočeské reality, Bazoš, apod. V rámci měření NET monitor nám údaje ukazují, že touto formou inzerce měsíčně oslovíme zhruba až 1,5 miliónu potenciálních zájemců. Naše nabídky na realitních serverech jsou pravidelně topovány tak, aby se neustále zobrazovaly na předních pozicích vyhledávání.

Placená reklama ve vyhledávačích

Naše marketingové oddělení, mimo jiné, spravuje i placenou reklamu ve výsledcích internetových vyhledávačů Google a Seznam, díky kterým vycházíme vstříc potenciálním zájemcům, kteří vyhledávají odpovědi pro svoji poptávku právě touto cestou. Konkurence je veliká, ale i přesto je naše inzerce v lokalitě, kde své služby poskytujeme, zobrazována na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání
placená reklama ve vyhledávání
placená reklama ve vyhledávání
placená reklama ve vyhledávání

Inzerce na sociálních sítích

V dnešní době už je tento reklamní kanál nejen samozřejmostí, ale doslova nutností. Vaše nemovitost bude vidět tam, kde se lidé vyskytují nejčastěji a to na sociálních sítích Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin a Twitter. Navíc, na některých sociálních sítích, především Facebooku, nevyužívám pouze možnost umístění na „zeď“ pro oči mých fanoušků, ale spouštím pro Vaše nemovitosti realitvně přesně zacílenou placenou reklamní propagaci, která doručí náhled Vaší nabídky přímo před oči lidem, u kterých facebook zaznamenal v poslední době zájem o koupi nemovitosti.

inzerce nemovitosti na facebooku
reklama na sociálních sítích

Regionální tisk, vývěsky a reklamní bannery

Nezapomínám ani na tradiční formu propagace, kterou je především inzerce v regionálním tisku, pronajaté reklamní vývěsky a samozřejmě brandové, cílené rozmisťování reklamních plachet, odkazujících na moji značku, čímž i na Vaši nabídku. Spousta návštěvníků mých webových stránek, i stránek mé realitní kanceláře, přichází právě díky této cestě šíření povědomí o naší značně v lokalitě, ve které podnikám.


Inzerce na webových stránkách

Díky podpůrným marketingovým kanálům, zmíněným výše, přichází na můj osobní makléřský web i stránky realitní kanceláře Hestia Group spousta návštěvníků, hledajících nemovitosti ke koupi. Ti si mohou vybrat v sekci nemovitosti, kde pochopitelně nepřetržitě aktualizujeme naši nabídku současně nabízených nemovitostí. 
nabídka nemovitostí
webová prezentace nemovitostí

Brožura k nemovitosti

Graficky vytvořím brožuru Vaší nemovitosti, která obsahuje fotografie, popis nemovitosti a lokalitu, cenu včetně služeb a kontakty. Tato karta je následně odesílána NEJEN na emaily z naší databáze poptávek (zmíněné dříve), ale také našim i konkurenčním makléřům, zájemcům z externích databází atd., zkrátka co největšemu možnému počtu relevantních kontaktů, aby informace o Vaší nabídce byly plošně rozšířeny, co možná nejdál.

Popis nemovitosti brožura

Sdílení zakázky s ostatními makléři

Vaši nemovitost budou nabízet i ostatní realitní makléři z naší realitní kanceláře. Nabídka ke spolupráci při prodeji bude také zaslána vybraným spolehlivým makléřům z konkurenčních realitních kanceláří, kteří působí v lokalitě prodávané nemovitosti. Tímto krokem bude využita i databáze poptávek ostatních realitních kanceláří. 


Tvorba speciální webové prezentace

U vybraných exkluzivních nemovitostí vytvořím ve spolupráci s marketingovým oddělením webovou stránku přímo určenou jen pro tuto nemovitost. Webové stránky vaší nemovitosti otevřou brány k novým a novým zájemcům, které běžnou prezentací nikdy neoslovíte. Prohlédněte si například naši webovou prezentaci novostaveb v obci Osice. www.rdosice.cz

WEbovky nemovitosti RD OSice

Rádi byste prodali vaši nemovitost rychle a za nejvyšší cenu? Stačí vyplnit nezávazný formulář, zabere vám to méně než minutu. Brzy se vám ozvu.

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.