Upravit stránku
Rekreační středisko ve vyhledávané lokalitě jako je Pastvinská přehrada, s vlastním školícím centrem a restauraci, jsem v nabídce ještě opravdu neměl. Jedná se o unikátní areál objektů, který jinde budete těžko shánět.
Lubomír Doleček

Cena: 5.000.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Jedná se o zcela unikátní nabídku rekreačního areálu na prodej. Skládá se z budovy, v minulosti sloužící jako školící centrum. Ta je dispozičně rozdělena do dvou podlaží - první nadzemní podlaží ukrývá 3 apartmány a vlastní kuchyňku a sociální zařízení. Druhé nadzemní podlaží nabízí velmi prostornou školící místnost a opět kuchyňku, wc a chodbu. Jako další objekt v rámci areálu je zde chalupa, dříve sloužící jako restaurace. Recepcí v prvním podlaží projdete do jídelny. Dál je zde kuchyň, technické zázemí, wc a chodba. V druhém podlaží pak naleznete velmi prostornou místnost s barem, opět technické zázemí a chodbu. Nabízí se zde snadná rekonstrukce do podoby rekreační chalupy. To zdaleka není všechno. Součástí prodeje je dalších 5 částečně zděných, typových chalup. Každá z nich má dispozici 4+kk a podsklepení. Objekty jsou vytápěny lokálními kamny na tuhá paliva + elektrickými přímotopy. Celý areál využívá jako vodní zdroj vlastní studnu. Chcete-li znát více informací o areálu, lokalitě, nebo rovnou domluvit prohlídku, neváhejte mě kontaktovat. 

Lokalita (okolí nemovitosti)

Rekreační středisko se tyčí přímo nad Pastvinskou přehradou, místem, které v letní sezóně vyhledávají rekreanti a turisté z širokého okolí. vyhledávaná je přehrada hlavně díky čisté vodě, zavedeným rekreačním kempům, možnostem provozu nejrůznějších vodních sportů, ale v neposlední řadě také díky nádherným přirodním scenériím. Přestože samotná obec čítá zrhuba 370 obyvatel, díky vysoké návštěvnosti v letní sezóně je zde velké množství restaurací, kiosků a dalších stravovacích či společenských zařízení. Co se týká občanské vybavenosti, ta je doplněna především nedalekými městy, jako je například Žamberk, vzdálený 8 km.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku:
  7 088 m2

  Užitná plocha:
  847 m2

  Podlahová plocha:
  847 m2

  Plocha zastavěná:
  532 m2

  Příslušenství a vybavení

  Zařízený:
  Částečně

  Lodžie:
  Ano

  Sítě a energie

  Elektřina
  230V, 400V

  Voda:
  Místní zdroj

  Odpad:
  Jímka

  Vytápění:
  Lokální tuhá paliva, lokální elektrické

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Smíšená

  Velikost:
  5 a více pokojů

  Stav objektu:
  Dobrý

  Poloha objektu:
  Samostatný

  Umístění objektu:
  Klidná část obce

  Zástavba:
  Rekreační

  Počet objektů:
  7

  Rok výstavby:
  1987