Kdo jsem?

Jmenuji se Lubomír Doleček. Jsem realitní specialista a zároveň manažer v prosperující realitní společnosti HESTIA Group. Realitní činnosti se věnuji už 11 let a za tu dobu jsem přes 400 klientům zajistil prodej nemovitosti, jejichž celková hodnota se pohybuje v řádech stovek milionů. Specializuji se na prodej domů, rekreačních objektů, bytů a pozemků v okresech Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou a Svitavy

Prodeji nemovitostí se aktivně věnuji od roku 2008, kdy jsem jako realitní makléř začal svou kariéru u celorepublikové realitní kanceláře. V roce 2014 jsem se po nesouhlasu s vizemi a přístupem společnosti rozhodl tuto spolupráci ukončit. V témže roce jsem pomáhal založit naší realitní kancelář Hestia Group, kde působím do dnešního dne.

Jsem přesvědčen o tom, že makléř by měl být odborníkem na konkrétní lokalitu, ve které pracuje a ne prodávat nemovitosti za každou cenu i tam, kde to nezná. Jelikož pocházím z Ústí nad Orlicí, věnuji se hlavně prodeji nemovitostí ve Východních čechách. Převážně v okresech Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové a částečně Svitavy. Do roku 2019 jsem v těchto lokalitách prodal více než 400 nemovitostí, jejichž prodejní cena dohromady přesahuje 500 miliónů.

Naslouchám zákazníkům a vím, co jim nejvíce vadí a jaké služby a přístup jsou pro ně hlavní. Od začátku bylo naším hlavním cílem vytvořit společnost, která zákazníkům v těchto potřebách nadstandardně vyhoví a poskytne 100% servis. Proč? Protože doporučení spokojených klientů mě i mé kolegy živí. Je potřeba, aby byl pro klienta prodej nemovitosti příjemným zážitkem a klient byl na konci obchodu spokojen. Při pohledu na mé reference jsem přesvědčen, že tento cíl se mi daří naplňovat. Klienti u mě oceňují zejména profesionalitu a také to, že pokud něco slíbím následně i splním. 

Od doby, kdy jsem začínal, se realitní trh velice změnil. To, co při prodeji fungovalo dříve, už žádné výsledky nepřináší. Dnes je velice důležitá jak celková kvalita prezentace (profi fotografie, videoprohlídky, práce s textem, celkový dojem), tak i množství lidí, které s ní oslovíte. K oslovení co největšího počtu potenciálních kupujících využívám jak internetový marketing (sociální sítě, PPC reklamy, realitní servery), tak i rozsáhlou databázi poptávajících klientů naší společnosti a spoustu dalších offline kanálů pro oslovení veřejnosti. Při prodeji samozřejmě spolupracuji i s ostatními makléři, takže na prodeji vaší nemovitosti pracuje několik lidí najednou.
Jelikož je málo obchodů, které projdou tak říkajíc hladce a zároveň se neustále mění legislativa, spolupracuji i s celou řadou odborníků. Mezi nimi jsou renomovaní advokáti, geodeti, projektanti a odhadci. Neusínám na vavřínech a sám se několikrát do roka účastním odborných seminářů a školení, jelikož profesionál, chce-li profesionálem zůstat, se musí pořád učit, aby nezakrněl.

Sháníte pomocnou ruku?

Řešíte prodej nemovitosti a potřebujete odbornou radu? Zavolejte mi nebo mě kontaktujte přes formulář, rád Vám s vaším problémem pomohu.

Lubomír Doleček

Realitní specialista
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.