Kdo jsem?

Realitní činnosti se věnuji už 12 let a za tu dobu jsem přes 400 klientům zajistil prodej nemovitosti, jejichž celková hodnota se pohybuje v řádech stovek milionů. 

Minulost a současnost

Obchodu se prakticky věnuji od svých dvaceti let. V realitách jsem se začal pohybovat v roce 2008 a to když jsem nastoupil jako řadový makléř bez jakýchkoliv zkušeností do jedné celorepublikové realitní kanceláře, kde jsem po pár letech skončil na pozici vedoucího pobočky. Za největší úspěchy v této době považuji, že jsem se několikrát zařadil mezi TOP 20 makléřů celé republiky v konkurenci tehdy asi 2000 makléřů. 

S postupem času jsem přestal souhlasit s vizemi a přístupem společnosti a tak jsme se koncem roku 2013 rozhodli založit vlastní realitní kancelář HESTIA Group. Od začátku bylo našim hlavním cílem, aby od nás klienti odcházeli spokojeni a jsem přesvědčen, že dodnes se nám naplňovat toto předsevzetí stále daří.

V současnosti tedy stále pracuji jako realitní makléř, ale také předávám své zkušenosti makléřům z naší společnosti a samozřejmě kontroluji jejich práci, tak abychom se stále drželi na špici mezi regionálními realitními kancelářemi.

S čím vám pomohu

Specializuji se na prodej domů, chalup, bytů a pozemků hlavně v okresech Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou a Svitavy mnoho klientů mám také z Pardubic a Hradce Králové. Perfektní znalost lokality je klíčem úspěchu a vzhledem k tomu, že v těchto lokalitách jsem prodal už stovky nemovitostí, tak si dovolím se považovat za zkušeného odborníka.

Co ode mě nečekejte

Rozhodně ode mě nemůžete očekávat nekvalitně odvedenou práci, nesolidní jednání a sliby, které nebudou splněny. Naopak ode mě můžete očekávat, že od začátku spolupráce budu hájit vaše zájmy a nemovitost bude prodána bez starostí v krátkém čase a za nejvyšší možnou cenu. Moje reference jsou důkazem, že naplňovat očekávání klientů se mi dlouhodobě daří.

Nejen práce člověka naplňuje

Ač se to nezdá, tak práce realitního makléře je psychicky velice náročná a ten kdo někdy pracoval s lidmi mi dá určitě za pravdu, takže čas strávený s rodinou je pro mě velkou  odměnou a časem na dobytí energie. Milujeme poznávat jiné kultury, takže s našim synkem jsme procestovali už velkou část světa. Jak čas dovolí, tak se rekreačně věnujeme lyžování, golfu a jízdě na kole.

Víc toho nečekejte a teď už jen stačí vyplnit kontaktní formulář a domluvit si nezávaznou schůzku na které podrobný průběh naší spolupráce probereme. Pokud chcete dopředu vědět postup prodeje od A do Z, tak na této stránce se můžete kouknout.

Sháníte pomocnou ruku?

Řešíte prodej nemovitosti a potřebujete odbornou radu? Zavolejte mi nebo mě kontaktujte přes formulář, rád Vám s vaším problémem pomohu.

Lubomír Doleček

Realitní specialista
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.