Upravit stránku

Prodeji nemovitostí se aktivně věnuji od roku 2008, kdy jsem jako realitní makléř začal svou kariéru u celorepublikové realitní kanceláře. V roce 2014 jsem se po nesouhlasu s vizemi a přístupem společnosti rozhodl tuto spolupráci ukončit a v témže roce jsem pomáhal založit naší realitní kancelář Hestia Group, kde působím do dnešního dne. 

Jsem přesvědčen o tom, že makléř by měl být odborníkem na konkrétní lokalitu, ve které pracuje, a ne prodávat nemovitosti za každou cenu i tam, kde to nezná. Jelikož pocházím z Ústí nad Orlicí, věnuji se hlavně prodeji nemovitostí ve Východních čechách. Převážně v okresech Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové a částečně Svitavy. Do roku 2019 jsem v těchto lokalitách prodal více než 400 nemovitostí, kdy prodejní cena dohromady přesahuje 500 miliónů.

Naslouchám zákazníkům a vím, co jim nejvíce vadí a jaké služby a přístup jsou pro ně hlavní. Od začátku bylo naším hlavním cílem vytvořit společnost, která zákazníkům v těchto potřebách nadstandardně vyhoví a poskytne 100% servis. Proč? Protože doporučení spokojených klientů mě i mé kolegy živí, tudíž je potřeba aby byl pro klienta prodej nemovitosti příjemným zážitkem a on byl na konci obchodu tak spokojen, že nás rád doporučí dál. Při pohledu na mé reference jsem přesvědčen, že tento cíl se mi daří.

Od doby, kdy jsem začínal, se realitní trh velice změnil a to, co při prodeji fungovalo dříve, už žádné výsledky nepřináší. Dnes je velice důležitá jak celková kvalita prezentace (profi fotografie, videoprohlídky, práce s textem, celkový dojem), tak i množství lidí, které s ní oslovíte. K oslovení co největšího počtu potenciálních kupujících využívám jak internetový marketing (sociální sítě, PPC reklamy, realitní servery), tak i rozsáhlou databázi poptávajících klientů naší společnosti a spoustu dalších offline kanálů pro oslovení veřejnosti. Při prodeji samozřejmě spolupracuji i s ostatními makléři, takže na prodeji vaší nemovitosti pracuje několik lidí najednou. 
Jelikož je málo obchodů, které projdou tak říkajíc hladce, a zároveň neustále se mění legislativa, spolupracuji i s celou řadou odborníků jako jsou renomovaní advokáti, geodeti, projektanti a odhadci. Neusínám na vavřínech a sám se několikrát do roka účastním odborných seminářů a školení, jelikož profesionál, chce-li profesionálem zůstat, se musí pořád učit, aby nezakrněl.

Prohlédněte si některé mé certifikace

  • Lubomír Doleček realitní makléř
  • Lubomír Doleček realitní makléř
  • Lubomír Doleček certifikovaný realitní specialista

Moje práce je i mým koníčkem, takže věřím, že s naší spoluprácí budete spokojeni.

Teď už jen zbývá mě kontaktovat a domluvit si nezávaznou konzultaci.