Upravit stránku

Dobrý den, jmenuji se Lubomír Doleček a jsem zkušený realitní makléř se zaměřením na prodej nemovitostí v okresech Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové a Pardubice. Zároveň působím jako manažer pro realitní kancelář Hestia Group se sídlem v Ústí nad Orlicí
Svému oboru se věnuji již desátým rokem a za tuto dobu jsem pomohl s prodejem nemovitosti více než 400 klientům, kdy hodnota nemovitostí byla větší než 500 milionů Kč. O mé praxi se dá mnoho vyčíst i z referencí od mých klientůBudete-li potřebovat moji pomoc, rád vám ji poskytnu. Nemusí se dokonce jednat o využití mých služeb, klidně pomohu i obyčejnou radou (někdy nad zlato).


Od roku 2014 je moje jméno spojeno s realitní kanceláří HESTIA Group, kde je našim hlavním cílem poskytovat zákazníkům ten nejlepší servis při prodeji jejich nemovitosti. 
Vzhledem k tomu, že trh se neustále mění, a já chci být schopen svým klientům zajistit vždy ty nejkvalitnější služby, tak procházím celou řadou odborných školení a seminářů. V roce 2017 jsem získal osvědčení o profesní kvalifikaci pro obor obchodník s realitami autorizovaným Ministerstvem pro místní rozvoj. 

Prohlédněte si některé mé certifikace

  • Lubomír Doleček certifikovaný realitní specialista
  • certifikat manažer realitní makléř Lubomír Doleček

Spoluprácí se mnou...

...ušetříte čas, který můžete věnovat rodině, přátelům a koníčkům. Nebudete vystaveni stresu z jednání se zájemci a z toho, zda jste udělali vše, co je nutné. A v neposlední řadě ušetříte finanční prostředky, jelikož, co si budeme povídat, profesionál v oboru nastaví obchod tak, že prodá ve finále za vyšší částku, než když se o prodej pokusíte sami nebo s využitím makléře bez zkušeností.

Moje práce je i mým koníčkem, takže věřím, že s naší spoluprácí budete spokojeni.

Teď už jen zbývá mě kontaktovat a domluvit si nezávaznou konzultaci.