Upravit stránku

Zvyšujeme výkon na více frontách!

02.10.2017Doleček Lubomír

 Měříme výkon naší společnosti a pracovníků v mnoha ohledech, abychom mohli služby poskytovat vždy lépe, vždy kvalitněji. Dlouhodobě se naše efektivita zvyšuje, občas ale nastane nečekaně vysoký nárůst, kterým se zkrátka musíme pochlubit.

V Hestia Group měříme, měříme a měříme – efektivitu inzerce online i offline, účinnost reklamních kanálů, dílčí částí našich komplexně poskytovaných služeb, ale v neposlední řadě také výkon našich makléřů. Vše proto, abychom mohli stále zkvalitňovat služby, které poskytujeme vám, našim klientům a zaměřovat se na věci, které fungují a vkládat naši práci do věcí, které mají smysl a prodají vaši nemovitost rychleji a výhodněji. Jsme pyšní, že můžeme potvrdit, že z dlouhodobého hlediska se všechny tyto ukazatele zlepšují a vylepšují tak i celkový klientský servis ke spokojenosti všech. Nicméně, občas se mezi výsledky připlete jev, který se nedá označit tak úplně za „pomalý“ nárůst - stejně jako výsledky měření mé produktivity za měsíc Srpen (čtěte okurková sezóna), se kterými jsem minimálně spokojený.

Jsme rádi, když vidíme, že se vyplácejí naše pravidelná školení, práce na zkvalitňování služeb poskytovaných klientům, využívání nových možností v oblasti inzerce vašich nemovitostí, marketingové strategie, které našim klientům zajišťují co nejvýhodnější výsledek obchodu, ale v neposlední řadě také způsob, kterým jsme my, jakožto makléři Hestia Group, motivováni k lepším výsledkům. Aspoň víme, že to děláme opravdu dobře J

Máte také zájem vyzkoušet služby našich makléřů?

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.