Upravit stránku

Videoprohlídky nemovitosti pro zatraktivnění nabídky

31.08.2017Doleček Lubomír

Od založení naší společnosti se snažíme potenciálním zájemcům o koupi nemovitosti poskytnout co nejpodrobnější popis nemovitosti a kvalitně zpracovanou fotodokumentaci, aby měli o nabízené nemovitosti co možná nejlepší obrázek a rozhodli se tak k osobní prohlídce již s ucelenou představou toho, na co se jdou vlastně podívat. Často jsme však setkali s tím, že klienti očekávali jiné bezprostřední okolí nemovitosti, svažitost pozemku, apod.

Jaké je řešení?

Proto neleníme a posouváme naše služby o další krůček kupředu. Nově budeme u vybraných nemovitostí poskytovat, kromě kvalitní fotodokumentace či videoprohlídky nemovitosti, také videoprohlídku  točenou pohledem z vrchu za pomoci řízeného dronu.

V čem to pomůže?

Díky ní bude potenciálnímu zájemci umožněno udělat si jasnější obrázek o stavu nemovitosti, prohlédnout si okolí či na vlastní oči vidět její reálnou velikost, která při pohledu ze země může být často zkreslená. Takové video může zcela nahradit první kolo prohlídky nemovitosti, aniž by se potenciální klient musel zvednout ze židle. Komentovaná videoprohlídka také přináší lepší celkový dojem z nemovitosti, protože se můžete soustředit na slovní výčet specifikací nemovitosti, běžící zároveň s vizuálním zpracováním.

Makléře nenahradí

Samozřejmě vždy bude při prodeji nemovitosti za potřebí lidský faktor. Tato nová služba však bude do budoucna šetřit čas jak na straně makléře, tak na straně druhé, kdy půjde potenciální zájemce na osobní prohlídku s mnohem lepší představou o nemovitosti a tudíž s vyšší šancí, že projeví zájem o koupi.

Chcete také zvýšit šance vaší nemovitosti na výhodný a rychlý prodej?


  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.