Upravit stránku

Sháním makléře k zaučení

01.09.2018Doleček Lubomír
Loni jsem hledal nového kolegu, jemuž předám své zkušenosti a začlením ho do svého týmu makléřů. Zrno tehdy padlo na úrodnou půdu a můj nový kolega se nyní v pohybuje v realitách jako ryba ve vodě.  I letos sháním nového makléře do svého týmu, kterému se budu do začátku kariéry maximálně věnovat a naučím ho, jak děláme realitní služby u nás. Práce realitního makléře je velice lukrativní zaměstnání, ale pouze v případě, že svou práci odvádíte s maximálním nasazením a ochotou klientům pomáhat. Většinu makléřů v mém okolí, vzhledem k úrovni jejich služeb, nepovažuji za konkurenci. Pod svým vedením z vás do budoucna udělám vyhledávaného realitního odborníka, pod jehož práci se rád podepíšu. 

Co za co?

Pracovat jako realitní makléř v mém týmu znamená:

  • Zázemí pro práci – realitní makléř potřebuje plně vybavenou kancelář, služby asistentky, realitní software, právní služby, podporu dalších makléřů ve vašem kolektivu a mnoho dalšího. To vše má makléř v mém týmu zajištěno.
  • Pravidelná školení v oboru – abychom mohli poskytovat služby kvalitně, musíme držet krok s aktuálními trendy a novinkami v oboru, proto můj tým makléřů jezdí na pravidelná realitní školení. 
  • Výdělek bez omezení – za dobrou práci makléře odměňuji v rámci mé společnosti až 80% provizí z uzavřeného obchodu. Vyšší provizi budete u realitní kanceláře jen těžko hledat.
  • Záruka kvalitních zdrojů – jakožto makléř potřebujete spolupracovat i s dalšími poskytovateli dílčích služeb, jako jsou advokáti, hypoteční specialisté, soudní znalci, apod. My spolupracujeme pouze s renomovanými odborníky, aby naše služby byly kvalitní po všech stránkách 
  • Profesionální know-how – nehledám „naháněče“ nemovitostí. Chci z vás udělat profesionála, tudíž se vám budu maximálně věnovat a na příkladu svých obchodů vám předám své 10 leté zkušenosti z oboru. 

Jediné, co od nového kolegy do začátku potřebuji, je:

  • Komunikativnost, jelikož komunikace s cizími lidmi je jedním ze základních kamenů realitního makléře a jeho denní chleba
  • Cílevědomost a trpělivost, protože realitní makléř je profese, která skvěle platí a nabízí možnost karierního růstu. Dobrým makléřem se však nestanete za den. Chce to vydržet a nevzdávat se.
  • Pozitivní přístup, protože lukrativní kariéry nikdy nedosáhnete, pokud se necháte odradit a znechutit prvními nezdary v obchodě s nemovitostmi.
  • Pracovitost, protože i nejlepší čeští makléři začali s nulovými znalostmi, ale jejich práce se stala posláním, tak se dostali na špičku.

Sejděme se nad hrnkem kávy...

Rozhodujete se o své budoucí kariéře, nebo nejste spokojeni se svou současnou profesí? Sjednejme si NEZÁVAZNÝ pohovor nad hrnkem kávy, kde vám povím vše, co vás o práci makléře v mém týmu zajímá.
Lubomír Doleček, certifikovaný realitní specialista

Můj tým v Hestia Group, s.r.o.

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.