Prodej bývalého campu s pozemkem 13 123 m2 u Pastvinské přehrady

Sháníte velký pozemek na klidném místě ve vyhledávané rekerační lokalitě? Tak co třeba tento areál u Pastvinské přehrady, který novému majiteli nabídne širokou škálu možného využití. 

Celý areál se nachází na atraktivním místě bez přímých sousedů obklopen lesy, tudíž soukromí máte zajištěno. K přehradě to máte jen pár kroků pěšky lesní stezkou. Rozsáhlé pozemky mají úctyhodných 13 123 m2 a v celé délce navazují na obecní komunikaci. Naleznete zde hlavní budovu, kde na vás čeká restaurace s přilehlou kanceláří a pokojem pro personál. Dále kuchyni se skladem, sociální zázemí a celkem pět pokojů. V částečně nadzemním suterénu jsou dvě velké garáže, koupelna se sprchami, sociální zázemí a umývárna. V letních měsících můžete využívat prostornou terasu. Vodu zajišťují celkem tři studny a objekt je napojen na elektřinu. Na pozemku dále naleznete deset rekreačních chatek a velký bazén.

Pozemky jsou v tuto chvíli vedeny jako plocha pro hromadnou rekreaci. Omezení jsou pouze ve výškové regulaci, takže nové objekty nemohou mít výšku větší než 9 m a koeficient zeleně je 30% z výměry pozemku, což vzhledem k rozloze pozemků není žádným problémem. Případnou změnou územního plánu se nabízí celá řádka možností, jak tento areál využít jak ke komerčním účelům, tak i k bydlení.   

K nezaplacení je samotné místo. Pastvinská přehrada je hlavně v létě hojně navštěvovaným místem. V okolí jsou ale další turistické cíle, která jsou vyhledávaná jak v letních, tak i zimních měsících. Lyžařská střediska Orlických hor jsou v pohledné vzdálenosti. Do měst Letohrad nebo Žamberk to máte pár minut autem, takže nejste úplně odříznuti od světa.

Jestli vás tato nabídka zaujala a máte zájem o prohlídku nebo případně chcete doplnit nějaké údaje, tak se samozřejmě ozvěte. Pokud byste případnou koupi řešili úvěrem, tak v rámci našich kompletních služeb Vám naše hypocentrum ZDARMA nabídne a zajistí aktuálně nejvýhodnější způsob financování.

Technické údaje o nemovitosti

ID zakázky1398
STAVPRODÁNO
Dispozice
Technický stavDobrý
UmístěníSamota
Konstrukce Cihla, dřevěná konstrukce
Užitná plocha220 m2
Podlahová plocha220 m2
Plocha pozemku13123 m2
Plocha zahrady12 903 m2
VodaStudna
Odpad Jímka
Elektřina 230/400 V
Vytápění lokální na tuhá paliva
PlynNezaveden
Ohřev vodyEl. bojler
Příjezd Obecní zpevněný
Energetická náročnostG
Vybavenínevybaveno
Příslušenstvírekreační chatky, bazén, terasa

Územní plán

Cena: 6.995.000

Včetně provize realitní kanceláře, právních služeb a poplatků za převod 

Nebojte se zeptat

Chcete více informací o této nemovitosti a domluvit si fyzickou prohlídku nebo případně připravit předběžnou nabídku financování, tak se neváhejte ozvat. Pokud tato nemovitost není to co hledáte, tak zadejte přesnou poptávku a já Vám přednostně odešlu každou novou nemovitost.

Lubomír Doleček

Realitní specialista