Prodej pozemku s výměrou 1 500 m2 v Sobkovicích

Toužíte bydlet v prostorném mezonetovém bytě odkud to máte kousek do lyžařského centra? Tak právě pro Vás je určen tento byt ve vyhledávané lokalitě horského města Rokytnice v Orlických horách

Už dlouho toužíte po pozemku, který bude dostatečně velký na klidném místě a navíc v dojezdné vzdálenosti od měst Letohrad a Jablonné nad Orlicí? Tak to by se vám pravděpodobně mohl líbit tento pozemek s krásným výhledem na Suchý vrch jehož výměra je 1 500 m2 a leží na velmi klidném místě obce Sobkovice.

Samotný pozemek leží na parcele číslo 129/2 a vede k němu asfaltová obecní příjezdová cesta. V tuto chvíli je pozemek veden jako plocha zeleně, ale obecním úřadem je schválena změna územního plánu, kdy tento pozemek bude nově převeden do plochy k bydlení. Dle vyjádření územního plánování v Žamberku je termín realizace změny plánován v průběhu roku 2022. Díky své rozloze, tak nabídne dostatek místa pro stavbu rodinného domu vašich snů nebo objektu k rekreaci. Veřejný vodovod a přípojka elektřiny se nachází nedaleko hranice pozemku, což výrazně snižuje náklady na výstavbu.

Obec Sobkovice nabízí pouze základní občanskou vybavenost, což ale není problémem, jelikož do Jablonného nad Orlicí to máte pár minut autem a do Letohradu je to jen o kousek dále, takže kompletní občanskou vybavenost máte na dosah. No a pokud nevlastníte auto, tak samozřejmě obcí pravidelně projíždí autobus. No a zda jste sportovně ladění jedinci, tak samozřejmě můžete v letních měsících využít nespočet cyklistických tras. Na koupání si můžete zajet k Pastvinské přehradě a v zimě to máte zase kousek do lyžařských center Orlických hor.

Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou jak pro financování této nemovitosti, tak i pro budoucí výstavbu vašeho nového bydlení .

Technické údaje o nemovitosti

ID zakázky1391
STAVREZERVACE
UmístěníKlidná část obce
Celková plocha1 500 m2
VodaVeřejný vodovod v dosahu
Elektřina Nedaleko hranice pozemku
PlynV obci nedostupný
Příjezd Veřejná komunikace

Cena: 900.000

Včetně provize realitní kanceláře, právních služeb a poplatků za převod 

Nebojte se zeptat

Chcete více informací o této nemovitosti a domluvit si fyzickou prohlídku nebo případně připravit předběžnou nabídku financování, tak se neváhejte ozvat. Pokud tato nemovitost není to co hledáte, tak zadejte přesnou poptávku a já Vám přednostně odešlu každou novou nemovitost.

Lubomír Doleček

Realitní specialista