Prodej stavebního pozemku 2 536 m2, Líšnice u Žamberka

Pozemek určený územním plánem k zástavbě rodinným domem. V dojezdné vzdálenosti města Žamberk a Letohrad. Velmi klidné místo. Nedaleko cyklostezka a příroda určená k procházkám.

950 Kč/m2

Už dlouho toužíte po pozemku, který bude dostatečně prostorný na klidném místě a v dojezdné vzdálenosti od měst Letohrad a Žamberk? Tak to se vám pravděpodobně budete líbit tento pozemek s výměrou 2 536 m2 na velmi klidném místě obce Líšnice. 

Samotný pozemek leží na parcele číslo 582/2 a vede k němu zpevněná obecní příjezdová cesta. Díky své rozloze nabízí dostatek místa pro stavbu rodinného domu vašich snů nebo objektu k rekreaci. Veřejný vodovod a přípojka elektřiny se nachází přímo na pozemku, což výrazně snižuje náklady na výstavbu. Pozemek je v tuto chvíli nově oplocen. Dle územního plánu je pozemek určen pro výstavbu rodinného domu.

Obec Líšnice sice nabízí pouze základní občanskou vybavenost, naleznete zde školku, školu, obecní úřad i potraviny no a samozřejmě hostinec. Toto ale není problémem, jelikož do Žamberka to máte pár minut autem a do Letohradu je to jen o kousek dále, takže kompletní občanskou vybavenost máte na dosah. No a pokud nevlastníte auto, tak samozřejmě obcí pravidelně projíždí autobus. No zda jste sportovně ladění jedinci, tak samozřejmě můžete v letních měsících využít nespočet cyklistických tras. Na koupání si můžete zajet k Pastvinské přehradě. No a v zimě to máte zase kousek do lyžařských center Orlických hor.

Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou jak pro financování této nemovitosti, tak i pro budoucí výstavbu vašeho nového bydlení .

 


ID zakázky1385
UmístěníKlidná část obce
Celková plocha2 536 m2
Vodana hranici pozemku
Elektřina na hranici pozemku
Plyn Nezaveden
Příjezd zpevněná veřejná komunikace

Technické parametry

V platném územním plánu obce je pozemek veden v plochách určených k bydlení v rodinných domech venkovského typu.  Podmínky využití:

Zastavitelná plocha malého rozsahu vymezená v jižní části zástavby;

-  dopravní obsluha z přilehlé komunikace;
-  pozemek pro umístění RD bude mít rozlohu min. 1200 m2;
-  stavby - max. 1 NP + podkroví;
-  koeficient zastavění pozemků rodinných domů - max. 0,30;

Přípojky inženýrských sítí

Na pozemek je zavedena přípojka elektřiny a veřejného vodovodu . Odpady se musí řešit čistírnou odpadních vod. Plynovod v místě není dostupný. 

Domluvte si prohlídku pozemku

Chcete více informací o této nemovitosti a domluvit si fyzickou prohlídku, tak se neváhejte ozvat. Pokud tato nemovitost není to co hledáte, tak zadejte přesnou poptávku a já Vám přednostně odešlu každou novou nemovitost.

Lubomír Doleček

Realitní specialista