Prodej moderního rodinného domu nedaleko Moravské Třebové

Pokud jste milovníkem moderního designu, tak tento rodinný dům zcela jistě bude splňovat vaše představy. Obrovskou výhodou pro vás bude, že dům je z velké části připraven k finálnímu dokončení. Už tedy jen chybí dokončit si vše podle vašich představ.

Dominantou celého domu je obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou. O velký přísun světla se starají velká okna s krásným výhledem do okolní přírody. Dále zde naleznete dva prostorné pokoje, koupelnu a samostatnou toaletu. Do budoucna je plánována terasa do zahrady, která bude navazovat na celou zadní část domu a bude přístupná ze všech místností v tomto podlaží. Po centrálním schodišti se dostanete do patra, které vám nabídne ložnici a samostatnou koupelnu s toaletou a přístupem na obrovskou terasu, která má plochu 138 m2.

Každý dům potřebuje technické zázemí a to se nachází v přízemí domu. Nejenže zde naleznete garáž pro parkování dvou automobilů, ale toto podlaží vám dále nabídne vstupní halu s navazující šatnou a technickou místnost. Celková využitelná plocha, místností je úctyhodných 254 m2, takže prostor pro spokojené bydlení zde nalezne i větší rodina.

V domě jsou dokončeny rozvody elektroinstalace, rozvodů vody a odpadů. Okna jsou hliníková s trojsklem, což zaručuje nízkou energetickou náročnost, která po dokončení spadá do kategorie B (nízkoenergetické). Dům je zateplen fasádním polystyrénem. Vytápění bude řešeno čerpadlem do podlahového vytápění. Odpady budou svedeny do ČOV. Pozemek má celkovou výměru 1505 m2 a navazuje na obecní komunikaci.

Obec Útěchov je menší obec, která se nachází kousek od města Moravská Třebová, takže veškerou občanskou vybavenost máte jednoduše dostupnou autem nebo autobusem.

Jestli vás tato atraktivní nabídka zaujala a máte zájem o prohlídku nebo případně chcete doplnit nějaké údaje, tak se samozřejmě ozvěte. Pokud byste případnou koupi řešili hypotečním úvěrem, tak v rámci našich kompletních služeb Vám naše hypocentrum ZDARMA nabídne a zajistí aktuálně nejvýhodnější způsob financování.

Technické údaje o nemovitosti

ID zakázky1421
STAVAKTIVNÍ
Dispozice5+kk
Technický stavve výstavbě
UmístěníKlidná část obce
Konstrukce Vápenopísková cihla
Užitná plocha481 m2
Podlahová plocha254 m2
Plocha pozemku1 505 m2
Plocha zahrady1 278 m2
VodaVeřejný vodovod
Odpad plánováno ČOV
Elektřina 230/400 V
Vytápění plánováno tepelným čerpadlem
Plynnezaveden
Ohřev vodyEl. bojler
Příjezd Obecní zpevněný
Energetická náročnostG
VybaveníNe
PříslušenstvíGaráž, terasa

Vizualizace a půdorys rodinného domu

Katastrální mapa s vyznačením pozemku

Cena: 6.990.000

Včetně provize realitní kanceláře, právních služeb a poplatků za převod 

Nebojte se zeptat

Chcete více informací o této nemovitosti a domluvit si fyzickou prohlídku nebo případně připravit předběžnou nabídku financování, tak se neváhejte ozvat. Pokud tato nemovitost není to co hledáte, tak zadejte přesnou poptávku a já Vám přednostně odešlu každou novou nemovitost.

Lubomír Doleček

Realitní specialista