Prodej stavebního pozemku 1 820 m2, Nové Hrady

Stavební pozemek na klidném místě v krásném prostředí obce Nové Hrady nedaleko Toulovcových maštalí a vybornou dostupností měst Litomyšl a Vysoké Mýto.

1.638.000 Kč

Hledáte dostatečně velký pozemek pro stavbu rodinného domu na klidném místě s dobrou dostupností města? Tak právě pro vás mám, zde k prodeji exkluzivní pozemek v obci Nové Hrady s výhledem na jeden z nejhezčích zámků v ČR, který je určený územním plánem k výstavbě rodinného domu.

Pozemek s celkovou výměru 1 820 m2  je přístupný po obecní komunikaci. Vzhledem k tomu, že se jedná o koncový pozemek, tak poskytne svému novému majiteli dostatek soukromí k bydlení. Na hranici pozemku se nachází také veškeré dostupné inženýrské sítě. K pozemku je vydáno stavební povolení na stavbu rodinného domu, tudíž je možno využít stávající stavební dokumentaci a hned začít stavět.

Obec Nové Hrady je vyhledávaným výletním místem hlavně díky rokokovému zámku, který je nazýván českým Versailles, ale také svou výbornou dostupností do Toulovcových maštalí. Dále je obrovskou výhodou dostupnost do měst Litomyšl a Vysoké Mýto do kterých se dostanete za pár minut jízdy autem. Tím je lokalita vhodná jak pro bydlení, tak pro rekreaci.

Díky našemu hypocentru vám rádi pomůžeme i se zajištěním financování se zvýhodněnou úrokovou sazbou, jelikož spolupracujeme s téměř všemi bankovními subjekty. Více informací Vám rád sdělím při osobní prohlídce domu, tudíž mě neváhejte kontaktovat pro sjednání termínu.

ID zakázky1300
UmístěníKlidná část obce
Celková plocha1 820 m2
Vodana hranici pozemku
Elektřina na hranici pozemku
Plyn Na hranici pozemku
Příjezd Obecní zpevněný

Poslat dotaz

Chcete více informací o této nemovitosti a domluvit si fyzickou prohlídku, tak se neváhejte ozvat. Pokud tato nemovitost není to co hledáte, tak zadejte přesnou poptávku a já Vám přednostně odešlu každou novou nemovitost.

Lubomír Doleček

Realitní specialista