Prodej rekreační chaty, 2 215 m2 Ústí nad Orlicí - Kerhartice

Perfektní volba pro toho, kdo shání místo k rekreaci s velkým pozemkem na klidném místě, ale s výbornou dostupností města Ústí nad Orlicí.

795.000 Kč

Dovoluji si Vám nabídnout prodej rekreační chatu s velkým pozemkem v Ústí nad Orlicí místní části Kerhartice. Chata svým umístěním na klidném místě, kde je obklopená lesy, osloví každého, kdo vyhledává klid s dobrou dostupností města.

Chata je v udržovaném stavu a nevyžaduje rekonstrukci. K dispozici je zde elektřina, užitková voda ze studánky a odpady, které jsou svedeny do trativodu.

Obytná plocha činí 36 m2 a je zde k dispozici obývací pokoj, kuchyňka s jídelním koutem, WC a v podkroví se nachází prostor na spaní. Na chalupu navazuje krytá pergola a k dispozici je také zděný sklep. Pozemek bez zastavěné plochy má 2192 m2 a je zde dostatek prostoru například pro zbudování bazénu.

Co se týká občanské vybavenosti obce, tak vše, co potřebujete, naleznete ve městě Ústí nad Orlicí, které je vzdálené pár minut autem. Rozvíjející se lokalita nabízí nepřeberné množství aktivit v letním i zimním období.

Pokud se Vám chata zalíbila, tak se neváhejte ozvat a já Vám více informací rád sdělím telefonicky nebo při osobní prohlídce. Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou pro financování této nemovitosti.

ID zakázky1332
Dispozice1+1
Technický stavDobrý
UmístěníPolosamota
Konstrukce Dřevěná
Celková plocha2 215 m2
Plocha zastavěná23 m2
Užitná plocha36 m2
Podlahová plocha36 m2
Vodavoda ze studánky
Odpad trativod
Elektřina 230/400 V
Vytápění Lokální na tuhá paliva
PlynNezaveden
Příjezd nezpevněný jiného vlastníka
Energetická náročnostF
VybaveníAno
PříslušenstvíPergola

Poslat dotaz

Chcete více informací o této nemovitosti a domluvit si fyzickou prohlídku, tak se neváhejte ozvat. Pokud tato nemovitost není to co hledáte, tak zadejte přesnou poptávku a já Vám přednostně odešlu každou novou nemovitost.

Lubomír Doleček

Realitní specialista