Prodej komerčního objektu, 2 041 m2 Ústí nad Orlicí

10.995.000 Kč

Pokud hledáte vhodné místo pro vaše podnikání, právě vám nabízím k prodeji tento komerční objekt s administrativním zázemím. Nachází se v centru města Ústí nad Orlicí, přímo u frekventované silnice I/14.

Na pozemku o celkové ploše 2 041 m2 naleznete v roce 2012 kompletně rekonstruovaný rodinný dům, který je v tuto chvíli využíván jako administrativní zázemí. Dům s celkovou užitnou plochou 186 m2 je rozdělen do dvou nadzemních podlaží. V prvním nadzemním podlaží se nachází kancelář, dvě prostorné garáže, chodba a sociální zázemí. V druhém podlaží naleznete pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem, WC a půdní prostor, který je v tuto chvíli využíván jako sklad. Dům prošel v roce 2012 rozsáhlou kompletní rekonstrukcí. Je zateplen minerální vatou a jsou zde instalována plastová okna s izolačním trojsklem, což zaručuje nízké náklady na energie. O vytápění se stará plynový kotel. Dále je objekt napojen na veřejnou kanalizaci a odpady jsou svedeny do vlastní čistírny odpadních vod. O bezpečnost celého objektu se stará kamerový systém.

Pozemek s přímým napojením na hlavní silnici je kompletně vyasfaltován a je tak skvěle přístupný i pro nákladní vozy. Oplocení pozemku bylo rekonstruováno v roce 2015.

Pokud vás tato nemovitost zaujala a máte zájem o více informací, případně i prohlídku, tak se neváhejte ozvat. Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou a dalšími výhodami.

 

ID zakázky1342
Dispozice2+1
Technický stavPo rekonstrukci
UmístěníCentrum města
Konstrukce Cihla
Celková plocha2 041 m2
Plocha zastavěná142 m2
Užitná plocha186 m2
Podlahová plocha186 m2
VodaVeřejný vodovod
Odpad ČOV
Elektřina 230/400 V
Vytápění Plynový kotel
PlynZaveden
Příjezd Obecní zpevněný
Energetická náročnostG
VybaveníČástečně
Příslušenství2 x Garáž

Poslat dotaz

Chcete více informací o této nemovitosti a domluvit si fyzickou prohlídku, tak se neváhejte ozvat. Pokud tato nemovitost není to co hledáte, tak zadejte přesnou poptávku a já Vám přednostně odešlu každou novou nemovitost.

Lubomír Doleček

Realitní specialista