Prodej chalupy 3+1, 1 449 m2 Králíky - Dolní Lipka

Chalupa na polosamotě s velkým pozemkem a výbornou dostupností lyžařských center Dolní Morava a Červená Voda

1.695.000 Kč

Pokud sháníte chalupu s velkým pozemkem určenou k rekreaci nebo trvalému bydlení, která se nachází na polosamotě s výbornou dostupností nedalekých lyžařských center Orlických hor, tak tato chalupa je pro vás jasnou volbou.

Tato částečně roubená chalupa je dispozičně rozdělena na obytnou část a technické zázemí. V obytné části se nachází obývací pokoj s krbem, kuchyně s jídelním koutem, ložnice, pokoj, koupelna a WC. Technickém zázemí obsahuje prostornou místnost s klenutým stropem, kterou lze po úpravách přebudovat také na obytnou místnost. Dále zde najdete dílnu, sklad paliva, komoru a garáž pro jedno auto. Vzhledem k navazujícím půdním prostorům lze dispozici rozšířit o další obytné místnosti. Dům je napojen na elektrický proud a jako zdroj užitkové vody zde slouží kopaná studna. Odpady jsou svedeny do jímky. Přístup je zajištěn z veřejné komunikace. Dům je z větší části v původním stavu, čímž se nabízí možnost rekonstrukce dle vlastních představ.

Co se týká občanské vybavenosti obce, tak vše, co potřebujete, naleznete v prakticky navazujícím městě Králíky. Tam se dostanete autem nebo po jedné z husté sítě cyklostezek. Rozvíjející se lokalita nabízí nepřeberné množství aktivit v letním i zimním období. V blízkém okolí se nachází Ski areál Dolní Morava a Červená Voda.

Více informací Vám rád sdělím telefonicky nebo při osobní prohlídce. Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou pro financování této nemovitosti.

ID zakázky1304
Dispozice3+1
Technický stavDobrý
UmístěníPolosamota
Konstrukce Smíšená
Celková plocha1 449 m2
Plocha zastavěná581 m2
Užitná plocha136 m2
Podlahová plocha136 m2
VodaStudniční užitková
Odpad Jímka
Elektřina 230/400 V
Vytápění Lokální, tuhá paliva
PlynNezaveden
Příjezd Obecní zpevněný
Energetická náročnostG
VybaveníČástečně
PíslušenstvíGaráž, půdní prostor

Poslat dotaz

Chcete více informací o této nemovitosti a domluvit si fyzickou prohlídku, tak se neváhejte ozvat. Pokud tato nemovitost není to co hledáte, tak zadejte přesnou poptávku a já Vám přednostně odešlu každou novou nemovitost.

Lubomír Doleček

Realitní specialista