Prodej chalupy 2+1, 191 m2, Vlčkov u Litomyšle

Hledáte místo k rekreaci nebo trvalému bydlení na klidném místě s výbornou dostupností města, tak potom tato chalupa za velmi slušnou cenu v malebné obci Vlčkov, která se nachází pouhých 5 km od města Litomyšl pro vás může být tou pravou volbou.

1.145.000 Kč

Chalupa je dispozičně řešena jako 3+kk s obytnou plochou 80 m2. V případě potřeby je možnost dispozici rozšířit úpravou půdního prostoru, který má dostatečnou plochu ke zbudování minimálně dalších dvou prostorných pokojů. Stávají dispozici si můžete prohlédnout na 3D půdorysu, který je ve fotogalerii. Na dům navazuje dřevěná zastřešená pergola, kterou můžete využívat k posezení v horkých letních měsících. Auto můžete parkovat na přilehlém parkovišti. Chalupa prochází rekonstrukcí, kdy do této chvíle byla vyměněna střešní krytina, instalovány rozvody elektřiny, vody a odpadů. V rekonstrukci si tak můžete pokračovat dle vlastních představ. Pokud se vám tato chalupa zalíbila a máte zájem o více informací, tak se na mě neváhejte obrátit. Hypotéku se zvýhodněnou úrokovou sazbou vám případně ZDARMA zařídí naše hypocentrum.

ID zakázky1286
Dispozice6+kk
Technický stavDobrý
Konstrukce Cihla
Celková plocha191 m2
Plocha zastavěná191 m2
Užitná plocha80 m2
Podlahová plocha80 m2
VodaVeřejný vodovod
Odpad Nezaveden
Elektřina 230/400 V
Vytápění Lokální, tuhá paliva
PlynNezaveden
Příjezd Obecní nezpevněný
Vybavení Ne
PříslušenstvíPůdní prostor

Poslat dotaz

Chcete více informací o této nemovitosti a domluvit si fyzickou prohlídku, tak se neváhejte ozvat. Pokud tato nemovitost není to co hledáte, tak zadejte přesnou poptávku a já Vám přednostně odešlu každou novou nemovitost.

Lubomír Doleček

Realitní specialista