Upravit stránku

Jaké vlastnosti potřebuje realitní makléř?

  • Komunikativnost

Komunikace s cizími lidmi je jedním ze základních kamenů realitního makléře a jeho denní chleba

  • Cílevědomost

Na cestě ke kariéře Vám pomůžeme, vy však musíte mít jasně stanovené ambice a jít za nimi. Realitní makléř není zaměstnanec, spíše podnikatel. (strůjce svého štěstí)

  • Trpělivost

Jako začátečník musíte nabrat kvantum zkušeností, než se Vám začne dařit na realitním trhu. Chce to vydržet a nevzdávat se.

  • Pozitivní přístup

Lukrativní kariéry nikdy nedosáhnete, pokud se necháte odradit a znechutit prvními nezdary.

  • Pracovitost

I nejlepší čeští makléři začali s nulovými znalostmi. Jejich práce se stala posláním, tak se dostali na špičku.

  • Neutíkat od rozdělaného

Reality nejsou holubník. Jakmile naberete nemovitost k prodeji, děláte vše pro úspěšné dokončení a klientovu spokojenost.

Lubomír Doleček

Lubomír Doleček

Certifikovaný realitní specialista a spolumajitel firmy Hestia Group, s.r.o.

T.G. Masaryka 128
Ústí nad Orlicí
562 01

Jako makléře Vás u nás čeká:

Finanční podpora do začátku Vaší kariéry

Prodej nemovitostí je složitá věc a klientova důvěra zase velice křehká. Veškeré nutné znalosti a praktiky Vás pochpitelně naučíme, přesto však nezačnete nejspíš prodávat od uplného začátku. Z tohoto důvodu poskytujeme začínajícím makléřům systém finančního odměňování do začátku, než se Vaše nově nabyté zkušenosti začnout vyplácet a přinášet hodnotu - poté přecházíte na systém provize. Pak už bude výše Vašeho výdělku neomezená, žádný strop není.

Služby kanceláře k dispozici

K nalezení kupce, vyřízení smluvní dokumentace nebo pro schůzky s klientem je potřeba spousta věcí, služeb, místa. To vše máte zdarma k dispozici. Jedná se o služby asistentky, kancelářské prostory, firemní databázi kontaktů, využití firemní multikanálové inzerce a spoustu dalších nutností, bez kterých se makléř neobejde.

Možnost karierního postupu v rámci firemní struktury

Máte velké ambice a sny? U nás máte prostor je vyplnit. Až se v oboru dostatečně zaběhnete, s využitím firemních zdrojů Vám poskytneme možnost založení vlastního týmu s meziprovizním systémem.

Know-how a zkušenosti ostatních makléřů

S našimi makléři se vzájemně podporujeme v mnoha ohledech. Nejen, že od firmy dostáváte pravidelná interní i externí školení o nejnovějších trendech a postupech při prodeji nemovitosti, know-how můžete nasbírat i na našich častých teambuildingových akcích, kde se též vzděláváme, ale především bavíme. Hodně bavíme.

Provizní systém s možností postupu

Ve chvíli kdy se Vám začne dařit a začnete uzavírat obchody, pomůžeme Vám krok po kroku se Všemi náležitostmi prodeje. Za takový dokončený obchod se autmaticky dostáváte na provizi 50% za uzavřený obchod. Postupně se můžete dostat na výši provize 60% při splnění čtvrtletního obratu. Cítíte se na víc? I tuto možnost jsme schopni nabídnout. U nás v Hestia Group vaše práce nezůstane nedoceněna.


Chcete si pouze přivydělávat? Staňte se naším tipařem

Máte zájem o více informací? Sjednejme si informační schůzku!

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.