Upravit stránku
Tento pozemek s krásným výhledem do krajiny a inženýrskými sítěmi na jeho hranici doslova vybízí k zástavbě rodinným domem. Tomu nahrává i skutečnost, že ačkoliv se nachází v klidné části obce, která disponuje veškerou občanskou vybaveností včetně školy a restaurací, je to také co by kamenem dohodil do okresního města Ústí nad Orlicí, vzdáleného 3 km.

Cena: 370,- Kč/m2

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Pozemek je mírně svažitý a nabízí nadhérný výhled do okolní krajiny. Na jeho hranici nebo v těsné blízkosti jsou umístěny inženýrské sítě. Pozemek je tak určen pro zástavbu rodinnými domy. Celková plocha činí 1963 m2, je však možné zakoupit i navazující, 2360 mvelký pozemek a zajistit si tak větší soukromí pro vaše bydlení. Příjezd k oběma pozemkům zajišťuje obecní komunikace. 

Lokalita (okolí nemovitosti)

Pozemek najdete v klidné část obce Libchvy, 3 km vzdálené od okresního města Ústí nad Orlicí, které nabízí nadstandartní občanskou vybavenost, včetně nemocničního zařízení. Ani samotná obec Libchavy nezaostává. Naleznete zde školu, školku, služby v podobě pošty, restaurací a jiné. Dálé také dopravní dostupnost po asfaltové komunikaci, vlakem či autobusovou dopravou. Prostředí je ideálním pro výchovu dětí, díky klidnému duchu obce, ale zároveň snadné dostupnosti městské infrastruktury.