Upravit stránku
Jedná se o pozemek o velikosti 1108m2 s naprosto stejnými vlastnostmi, jako pozemek na něj navazující o celkové ploše 1403m2. I tento pozemek je mírně svažitý avšak s krásným výhledem do krajiny. S inženýrskými sítěmi na hranici pozemku je ideální příležitostí pro rodinu, která by si ráda postavila své bydlení.

Cena: 450,- Kč/m2

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Plocha pozemku činí 1108 m2. K té je možno dokoupit i navazující pozemek o velikosti 1403 m2, pro co největší soukromí a prostor při vašem bydlení. Z fotek je patrná mírna svažitost pozemku, stejně tak jako nádherný výhled do kokolní krajiny. Díky inženýrským sítím na jeho hranici je pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu. Příjezd je zajištěn asfaltovou komunikací.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Klidná část obce, ve které se daný pozemek nachází, je na první pohled vlídným místem ideálním pro východu dětí. Tomu napomáhá i vědomí, že v obci naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost. Od školy, školky přes poštu až po obchody s potravinami či kulturně-společenská zařízení jako restaurace "Na Hůrce" nebo "U Džbánu". Ani dopravní infrastruktura nezaostává a kromě asfaltové komunikace nabízí i železniční či autobusovou dopravu, díky které se lze snadno dostat do pouhé 3 km vzdáleného okresního města Ústí nad Orlicí, které nabízí vše, co by vám v obci Libchavy mohlo náhodou chybět.