Upravit stránku
Další z řady pozemků v Libchavách, tentokrát s plochou 2360 m2. I zde najdete krásný výhled a inženýrské sítě na hranici pozemku.

Cena: 370,- Kč/m2

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Nabízím vám exkluzivně ke koupi další z řady pozemků učených k bydlení v obci Libchavy. Ze tří mnou nabízených pozemků je tento největší. Pozemek je rovněž mírně svažitý až svažitý a výhled do krajiny, který nabízí, je doslova k nezaplacení. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku nebo v jeho těsné blízkosti. Příjezd je zajištěn po vlastní příjezdové cestě, která je dále napojena na obecní komunikaci.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Klidná část obce, ve které se daný pozemek nachází, je na první pohled vhodné pro východu dětí. Tomu napomáhá i fakt, že v obci naleznete veškerou občanskou vybavenost.  Dopravní infrastruktura také drží krok a kromě asfaltové komunikace nabízí i železnici, nebo autobus, díky kterým se lze snadno dostat do pouhé 3 km vzdáleného okresního města Ústí nad Orlicí. To nabízí vše, co by v obci Libchavy mohlo chybět.