Upravit stránku
Nabízím unikátní pozemek ke komerční výstavbě, situovaný vedle Penny marketu v kostelci nad Orlicí. Výhodou je bezprostřední blízkost silnice I. třídy I/11.

Cena: 4.595.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Velmi unikátní nabídka pozemku. Jedná se o pozemek o výměře 2887 m2, který je územním plánem určen ke komečnímu využití. Lze na něm tedy zbudovat například prodejní nebo obchodní prostory. Stejně tak je možné zde umístit stavby pro ubytování, stravování, apod. Pozemek je rovinatý a příjezd je zajištěn po veřejné komunikaci. Inženýrské sítě jsou dostupné na hranici pozemku nebo v jeho těsné blízkosti. Další informace rád sdělím při osobní prohlídce.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Pozemek se nachází v centru města Kostelec nad Orlicí, hned vedle Penny marketu. Kostelec nad Orlicí čítá něco přes 6000 obyvatel, kterým poskytuje plnou občanskou vybavenost. Z hlediska obchodní činnosti je toto místo strategicky situované. Nachází se totiž bezprostředně u velmi frekventované silnice 1. třídy I/11 spojující Hradec Králové, Šumperk a Ostravu. Zároveň se Kostelec nachází velice blízko několika významných východočeských měst. Nejkratší vzdálenost, pouhých 9 km, vede do okresního města Rychnov nad Kněžnou. Jen cca. 30km vede do dalších 2 krajských měst - již zmíněného Hradce Králové a do Pardubic.