Upravit stránku

Mít rekreační chatu na Pastvinách s možností posezení u ohniště nebo grilu, je snem nejednoho obyvatele Orlických hor. Proto s radostí přináším na prodej tuto chatu v Klášterci nad Orlicí, v lokalitě u Pastvinské přehrady.

Lubomír Doleček

Cena: 1.295.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Jedná se o prodej rekreační chaty, jejíž dispozici tvoří 2 obytná nadzemní podlaží a jedno podzemní. První nadzemní podlaží je přístupné z terasy. Nachází se zde velmi prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyňský kout, pokoj sloužící jako ložnice a nakonec koupelna a vstupní hala. Schodiště vás zavede do druhého podlaží, ukrývající 3 obytné místnosti se vstupem na terasu, která nabízí dechberoucí výhled do okolní přírody. Součástí suterénu je i garáž, která je u takového objektu velkou výhodou. Kromě garáže je součástí také sklad nářadí a nádherný velice pěkný kamenný sklípek. Zahrada o celkové výměře 261 m2 je dokonalým místem pro odpočinek v letní sezóně, zejména díky soukromí, které poskytuje.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku:
  315 m2

  Užitná plocha:
  95 m2

  Podlahová plocha:
  68 m2

  Plocha zastavěná:
  54  m2

  Příslušenství a vybavení

  Zařízený:
  Částečně

  Sklep:
  Ano

  Terasa:
  Ano

  Sítě a energie

  Elektřina
  230V 400V

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Vytápění:
  Lokální tuhá paliva

  Odpady:
  Jímka

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Smíšená

  Zástavba:
  Rekreační

  Umístění:
  Klidná část obce

  Stav objektu:
  Velmi dobrý

  Poloha objektu:
  Samostatný

  Typ domu:
  Patrový 

  Počet podlaží:
  3

   

Lokalita (okolí nemovitosti)

Občanská vybavenost obce Klášterec nad Orlicí je výhodně doplněna městem Žamberk, které je vzdáelené pouhých 8 km. Co se týká samotné polohy chaty, nachází se v chatové oblasti ve Zbudově, což je část obce Klášterec nad Orlicí.Stojí téměř přímo u Pastvinské přehrady. Nabízí tak širokou možnost letní rekreace u vody, díky které je tato oblast velmi vyhledávaná.