Upravit stránku
V malebném městečku Jablonné nad Orlicí je díky spokojenosti obyvatel velmi nízké procento nemovitostí na prodej. Proto je mi ctí prodávat tento krásný byt, v jehož bezprostřední blízkosti se nachází například školka nebo areál koupaliště.

Cena: 1.595.000,- Kč

A ani korunu navíc! Cena obsahuje veškeré poplatky včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Ekluzivně vám nabízím momentálně jediný byt na prodej ve městě Jablonné nad Orlicí. Jedná se o byt o dispozici 3+kk v podkroví bytového domu (5. patro). V bytě se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj s velkou vestavnou skříní, ložnice se značným prostorem pro šatnu, dále chodba, koupelna a wc. K bytu náleží také lodžie a z ní velmi pěkný výhled. Byt je ve velmi dobrém stavu a není zde třeba mimo běžné údržby žádných dalších investicn a rekonstrukci, jelikož byla nástavba kolaudována v roce 2000. Byt má dvě obrovské výhody - prodává se částečně s vybavením, které je zahrnuto v kupní ceně, ale také jsou zde nízké náklady spojené s užíváním bytu.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Bezprostřední okolí bytu nabízí školku, místní stadion a areál koupaliště s tenisovými kurty. Jedná se o část města která je velmi výhodná z hlediska snadné dostupnosti jak centra, tak okolní přírody. Co se týká města jako takového, je zde veškerá občanská vybavenost, která je navíc doplněná okolními většími městy Letohrad, Lanškroun a Žamberk. Městečko je oblíbené zejména také díky své poloze v rámci turistických atraktivit. Jak zimní tak letní střediska jsou dostupná v rámci 10 km rádiusu. Za letní rekreací lze putovat k nedaleké Pastvinské přehradě, za lyžovačkou zase do Ski areálu Čenkovice-Buková hora, ve kterém jste autem za 8 minut.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Užitná plocha:
  66m2

  Podlahová plocha:
  61m2

  Plocha lodžie:
  3 m2

  Plocha sklep:
  2 m2

  Sítě a energie

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Elektro 230V:
  Ano

  Odpady:
  Veřejná kanalizace

  Topení ústřední:
  Ano

  Topení:
  Ústřední dálkové

  Základní vlastnosti a vybavení

  Vlastnictví:
  Osobní

  Typ bytu:
  Podkrovní

  Technologie výstavby:
  Panelová

  Stav objektu:
  Velmi dobrý

  Umístění objektu:Klidná část obce

  Číslo podlaží v domě:
  5

  Celkový počet podlaží:
  5

  Včetně vybavení:
  Částečně