Upravit stránku
Futurum 8 minut autobusem, Hradecké Lesy a rybník Biřička 10 minut pěšky. Víc není k dokonalosti této lokality potřeba dodávat. Nový Hradec je velice vyhledávaný, tudíž byt s plochou 93m, zahradou, pergolou a garáží, lze považovat za velice hezkou nabídku.

Cena: 4.195.000,- Kč

A ani korunu navíc! Cena obsahuje veškeré poplatky včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Jedná se o velice prostorný byt s dispozicí 3+1. To, že je prostorný, je patrné i z podlahové plochy činící 93m2. Dále je součástí zahrada a vlastní garáž. Byt se nachází v 2. nadzemním podlaží rodinného domu o dvou bytových jednotkách. Vzhledem k původnímu stavu jednotky lze provést rekonstrukci podle vašich představ od A do Z. Přes společnou chodbu se dostanete na terasu, dále je zde sklep a již zmíněná garáž s dílnou. V roce 2010 proběhla na domě výměna oken a zateplení fasády. Je zde společná zahrada pro obě bytové jednotky, která nabízí klid a soukromí na svých 471m2 plochy.
 

Lokalita (okolí nemovitosti)

Nový Hradec Králové je naprosto dokonalou lokalitou z hlediska bydlení, což je patrné i z obrovského zájmu o nemovitosti v této části města. Je to proto, že ač dostupnost centra Hradce Králové a jeho kompletní občasnké vybavenosti je velice snadná a rychlá, zároveň se ze stejného místa dostanete desetiminutovou chůzi do novohradeckých lesů, k místním rybníkům Biřička, Stříbrňák, a dalším krásám místní přírody. Zkrátka klid maloměsta, výhody velkoměsta.

 

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Podlahová plocha:
  93 m2

  Zastavěná plocha:
  480 m2

  Užitná plocha:
  101 m2

  Plocha pozemku:
  951 m2

  Sítě a energie

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Elektřina:
  230 V, 400 V

  Odpady:
  Veřejná kanalizace

  Topení:
  Lokální elektrické

  Základní vlastnosti a vybavení

  Vlastnictví:
  Osobní

  Technologie výstavby:
  Cihlová

  Stav objektu:
  Dobrý

  Umístění objektu:
  Klidná část obce

  Číslo podlaží v domě:
  2

  Celkový počet podlaží:
  2

  Zařízený:
  Ne

  Garáž:
  Ano

  Sklep:
  Ano

  Terasa:
  Ano