Upravit stránku
Velmi atraktivní nabídka prostorného domu, který lze využít mnoha způsoby díky dvěma obytným podlaží, na které navazuje ještě další budova, kde lze vybudovat například další byt nebo prostory k podnikání. Nabízí se toho spousta.

Cena: 1.995.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Mám pro vás ke koupi velmi prostorný rodinný dům. Jelikož má dvě samostatně obytná podlaží, nabízí tento dům vícero možností využití. Lze využít jako generační dům, investici nebo k podnikání. První podlaží ukrývá prostorný obývací pokoj, poté kuchyňský kout s jídelnou, ložnici, koupelnu a WC. Dále je zde technická místnost a pochopitelně vstupní chodba. Druhému podlaží též dominuje obývací pokoj, který je spojený s kuchyní a jídelnou. Dále je zde rovněž ložnice, koupelna se sprchovým koutem a wc. Je zde také rozestavěná budova, která na dům přímo navazuje. Zde se taktéž nabízí vícero možností, jak s ní naložit. Lze zde vybudovat další bytovou jednotku, nebo třeba podnikat. Na dům navazuje také nově zbudovaná venkovní terasa a součástí prodeje je i garáž pro jeden automobil. Co se týká zahrady o ploše 1316 m2, jednou z jejích největších výhod je krásný výhled do okolí. K vytápění zde slouží kotel na tuhá paliva s rozvody do ústředního topení a přístup k nemovitosti je zajištěn po asfaltové obecní komunikaci.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Obec Horní Čermná, kde se nemovitost nachází, jako taková nabízí základní občanskou vybavenost. Ta je však do posledního detailu doplněna velmi snadno dostupnými městy Lanškroun a Jablonné nad Orlicí, obě pouhých 9 kilomětrů vzdálená. Okolí této obce z hlediska rekreace ocení jak milovníci zimy, tak léta. Je široká škála zimních a letních atraktivit. Zhruba 10 - 15 kilometrů odtud se nachází velmi vyhledávaný ski areál Čenkovice - Buková hora. Pro letní sezónu zase stojí za zmínku o něco málo vzdálenější Pastvinská přehrada. Co se týká samotného domu, nachází se na mírném kopečku umožňujícím výhled do krajiny. V rámci obce se nachází kousek od jejího centra, ale přesto na klidném místě.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Užitná plocha:
  338 m2

  Plocha pozemek:
  1517 m2

  Zastavěná plocha:
  261 m2

  Podlahová plocha:
  217 m2

  Sítě a energie

  Odpady:
  Jímka

  Elektro 230V:
  Ano

  Elektro 400V:
  Ano

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Topení:
  Ústřední tuhá paliva

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Cihlová

  Stav objektu:
  Dobrý

  Poloha objektu:
  Samostatný

  Zástavba:
  Venkovská

  Celkový počet podlaží:
  2

  Vybavenost:

  Terasa:
  Ano

  Sklep:
  Ano

  Garáž:
  Ano