Provize za doporučení

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In erat velit, tristique et erat et, eleifend pulvinar lectus. Sed pulvinar lacus nec libero luctus tincidunt. Proin dui lacus, aliquet ut tellus porta, ullamcorper rutrum nisl.

Jak to celé probíhá?

 • 1
  Předáte mi kontakt na prodávajícího
  Stačí mi předat kontaktní informace na klienty, včetně základních informací o prodávané nemovitosti a zdroj z kterého kontakt pochází.
 • 2
  Domluvím spolupráci
  S klienty domluvím podmínky spolupráce a vysvětlím jim celý proces prodeje. Budu vás informovat o celém průběhu jednání.
 • 3
  Postarám se úspěšný prodej
  Mám dlouhodobě vysokou úspěšnost prodeje, takže pravděpodobnost, že získáte provizi je velmi vysoká. Tak jako klientům Vám budu průběžně předávat informace, jak se obchod vyvíjí.

Jaká bude vaše odměna a kdy vám jí vyplatím?

Ihned po podpisu kupních smluv Vám vyplatím odměnu minimálně 10.000 Kč. Při dlouhodobé spolupráci tzn. že mi pravidelně předáváte kontakty odměna činí 20% ze sjednané provize z prodeje, což jsou někdy velmi zajímavé částky. 

Máte kontakt k doporučení, tak už stačí pouze napsat a já se s Vámi obratem spojím

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Na trhu se pohybuji, již od roku 2008. Služby, které klientům poskytuji jsou vyšperkované do každého detailu. Nemusíte se tak bát, že se za doporučení budete stydět. 

Některé moje reference. 

Dobrý den pane Dolečku. Chci Vám poděkovat za perfektní služby. Byl to už vlastně druhý případ, kdy jsme vašim prostřednictvím realizovali prodej nemovitosti. V obou případech byl Váš přístup profesionální a přesný. Děkujeme.
Prodej pozemků Kostelec nad OrllicíEva a Václav Krejsovi
Realitní kancelář Hestia Group nám dokonale pomohla s prodejem bytu. Jsme VELMI spokojení. Jednali jsme nejvíce s panem Dolečkem, který byl příjemný, ochotný, vždy zvedl telefon, když jsme potřebovali poradit. Obdivujeme nejen jeho profesionalitu, ale i trpělivost. Zkrátka, obrátit se a tým realitní kanceláře Hestia Group je dobrá volba. Děkujeme.
Prodej bytu 4+1 Ústí nad OrlicíBc. Marie Novotná a Mudr. Jindřich Novotný

Máte další dotaz k případné spolupráci?

Napište mi na dolecekl@hestiagroup.cz nebo volejte na 605 060 369.

Budu se těšit na spolupráci