Upravit stránku

Rekreační chata po kompletní rekonstrukci, s vlastní studnou a zahradou v jedné z nejžádanějších lokalit k rekreaci široko daleko. Sen každého, kdo shání místo pro trávení letních dnů volna.

Lubomír Doleček

Cena: 995.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Rád bych nabídnul prodej chaty v Pastvinách. Chata prošla v roce 2009 kompletní rekonstrukcí. Byly zde vyměněny rozvody vody a trativodu, výměna elektroinstalace, proběhla výměna střešní krytiny, bylo vyměněno i vnitřní a vnější obložení. Dále došlo k zateplení těn i stropu. Jako vodní zdroj zde slouží studna, ale nabízí se zde i možnost napojit se na veřejný vodovod. Část chaty je podsklepena. Malebný výhled přímo na přehradu vám nabízí udržovaná zahrada o celkové výměře 209m2. Zároveň se zde nabízí také možnost zbudování pergoly s posezením. Součástí prodeje je i k chatě náležící molo poskytující bezproblémový přístup do vody.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Obec Pastviny je využívána především k rekreaci. V letní sezóně je rájem milovníků vodních sportů a rekreace u vody. Logicky se zde tedy nachází nespočet kulturních, sportovních a restauračních zařízení. Obec jako taková nabízí základní občanskou vybavenost, která je však doplněna pouhých 10 km vzdáleným městem Žamberk. 

 

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku:
  234 m2

  Užitná plocha:
  23 m2

  Podlahová plocha:
  23 m2

  Plocha zastavěná:
  25  m2

  Příslušenství a vybavení

  Zařízený:
  Částečně

  Sklep:
  Ano

  Sítě a energie

  Elektřina
  230V 400V

  Voda:
  Místní zdroj

  Vytápění:
  Lokální plynové

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Dřevěná

  Zástavba:
  Rekreační

  Umístění:
  Klidná část obce

  Stav objektu:
  Velmi dobrý

  Poloha objektu:
  Samostatný

  Typ domu:
  Přízemní 

  Počet podlaží:
  1