Upravit stránku
Už i velice nízká cena domu naznačuje, že je určený k rekonstrukci. Zároveň je obrovskou výhodou dobrý stav střešní konstrukce, který výrazně snižuje náklady na rekonstrukci. Nabízí se zde novému majiteli možnost předělat dům podle svých snů a přání.
Lubomír Doleček

Cena: 995.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Mám pro vás prodej rodinného domu o dispozici 3+1. Skládá se z obývacího pokoje, velice prostorné kuchyně ve které je místěn i jídelní kout. Dále je zde pokoj, ložnice, koupelna a WC. Chodbou se dostanete do technického zázemí, půdních prostor a sklepa. Zmíněná půda je rovněž vhodná k vestavbě nových obytných místností. Velkou výhodou je dobrý stav střešní konstrukce, díky které je tak možné rekonstruovat za podstatně nižší náklady. Zatím zde proběhla částečná rekonstrukce v podobě výměny rozvodů elektřiny. 3D plánek u fotografií ukazuje budoucí navržený stav nemovitosti. Velice zajímavou výhodou je také možnost získat dotaci na zateplení, fasádu a vytápění. K domu náleží také zahrada, poskytující možnost parkovaní i prostoru pro odpočinek. Majitel nemovitosti má v současnosti vyřízené povolení pro zřízení dvou parkovacích míst před domem.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Obec Dolní Dobrouč disponuje veškerou občanskou vybaveností. Z hlediska dopravní infrastruktury lokalita také funguje na výbornou. Naleznete zde autobusovou i vlakovou dopravu. Nabízí se zde dokonce zajímavé nabídky z hlediska pracovních pozic. Pokud by novému majiteli přeci jenom něco v obci chybělo, velikou výhodou je krátká vzdálenost do měst Letohrad a Ústí nad Orlicí.

 

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  294Plocha pozemku:
  681 m2

  Užitná plocha:
  153 m2

  Podlahová plocha:
  130 m2

  Plocha zastavěná:
  294 m2

  Příslušenství a vybavení

  Zařízený:
  Ne

  Sklep:
  Ano (23m2)

  Sítě a energie

  Elektřina
  230V 400V

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Vytápění:
  Lokální tuhá paliva

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Cihlová

  Zástavba:
  Obytná

  Umístění:
  Centrum obce

  Stav objektu:
  Před rekonstrukcí

  Poloha objektu:
  Samostatný

  Typ domu:
  Patrový

  Počet podlaží:
  2