Upravit stránku
Nemovitost, která se v nabídce dlouho neohřeje. Rodinný dům na prodej s velkým pozemkem a v lokalitě, která je díky své krátké vzdálenosti do Žamberka velice žádaná.
Lubomír Doleček

Cena: 2.850.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Jedná se o velice prostorný rodinný dům na prodej ve velice klidné lokalitě obce Dlouhoňovice. Dispozici domu tvoří dvě obatná nadzemní podlaží. První ukrývá velice prostornou kuchyň a jídelní kout, dále obývací pokoj, ložnici, koupelnu, spíž a technickou místnost, ve které se nachází i plynový kotel a kotel na tuhá paliva. Dále je zde samozřejmě vstupní hala, chodba a garáž s dílnou, do které je možné se dostat i z obytné části domu. Schodiště vás zavede do druhého podlaží, kde se nalézají celkem 4 obytné místnosti, šatna, koupelna a také chodba vedoucí na prostornou terasu, ze které je nádherný výhled do místní přírody a na sjezdovku. Nemalou výhodou je dřevěná stodola stojící na pozemku o výměře 1872m2. Zahrádkáři jistě ocení i fakt, že udržovaná zahrada je orientována na jih. 

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku:
  2190 m2

  Užitná plocha:
  222 m2

  Podlahová plocha:
  196 m2

  Plocha zastavěná:
  318 m2

  Příslušenství a vybavení

  Zařízený:
  Částečně

  Garáž:
  Ano

  Sítě a energie

  Elektřina
  230V 400V

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Odpady:
  Veřejná kanalizace

  Vytápění:
  Ústřední plynové
  Ústřední tuhá paliva

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Cihlová

  Zástavba:
  Obytná

  Umístění:
  KLidná část obce

  Stav objektu:
  Dobrý

  Poloha objektu:
  Samostatný

  Typ domu:
  Patrový

  Počet podlaží:
  2

   

Lokalita (okolí nemovitosti)

Lokalita, ve které  se nemovitost nachází, je naprosto bezkonkurenční. I proto je o ni tak vysoký zájem. Přestože působí klidným dojmem vesnického rázu, co by kamenem dohodil se nachází město Žamberk, které je velice oblíbené z hlediska bydlení a plné pracovních příležitostí. Pochopitelně disponuje i plnou občanskou vybaveností. Ani obec Dlouhoňovice jako taková není nijak nevybavená. Svým občanům nabízí obecní úřad, mateřskou školu, obchod a restaurace. Co se týká volnočasových aktivit, které toto místo nabízí, jako první vás jistě napadne jíž zmíněná sjezdovka, která se nachází jen pár minut chůze od domu a je velmi vyhledávaná v zimní sezóně.